Panel Bypass Hakkında Farklı Bir Soru

savas_55

Üye
28 Ocak 2007
152
1
Merhabalar arkadaşlar normal Or= vs sorusu değil bu sorum ve eminim bir çok kişi uğraşıyor olabilir bu sorunla.

Admin paneline girdiğimizde login kısmı gelmeden önce açılan ön kullanıcı ve şifre sorusunu nasıl aşabiliriz?

Örnek Resim:

6XYd73.png

Bu resimde ki gibi olan bir engelleme nasıl aşılır bilen varsa paylaşırsa herkes içinde iyi olacaktır.

Teşekkürler.

savas_55

Üye
28 Ocak 2007
152
1
Dediğinizi tam anlamadım Ama, bypass yöntemi olarak exodus explotini shellden kullanmayı denersen sorun olacağını sanmam

Arkadaşlar dediğim şu örneğin admin panelini buldunuz siteniz veri tabanı vs. elinizde ama girmemeniz için standar admin ve şifre bilgisinden önce

örn: domain.com/admin/ dediğinizde bir kullanıcı doğrulaması geliyor aşağıdaki resimde ki gibi

okzVZR.png

Bu adımı geçerseniz eğer anck dbden çektiğiniz verileri kullanabiliyorsunuz. Ve bildiğim kadarıyla Db ile ilgisi olmayan bir güvenlik hatta yanlış şifre girdiğinizde size 401 yani: Authorization Required yanıtını verip panel giriş kısmını göstermiyor çok önce bir yöntem görmüştüm bunu aşan ancak bulamıyorum tekrar bilen biri paylaşırsa herkesin işine yarayacak bir bilgidir.

Teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.