Panel Kodlama Acil Cok Acil Yardim!!!

erdemwq

Üye
24 Mar 2015
85
0
Selamun aleykum arkadaslar lutfen yardimci olun lutfen yalvaririm. Ben teamspeak3 web panel kodlamak istiyorum kodlamis kodlanmis pek cok firma arkadasimiz mevcut. İstiyorum ki panelden gonderdigim komutlari ts3 uygulasin ts3 un ismini degismek vs. gibi hicbi bilgim yok lutfen herkes yardim etsin guncel tutsun daha once hic bu kadar caresiz olmamistim bu forumda detayli sekilde anlattim ise nereden baslamam lazim visual basic ile kodlanirmi cunku arktaki panelin butonlari felan ayni visual basic napmam lazim acil yardim ve guncel tutun

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
1
2
Gereksiz tüm postlar silinmiştir. Lütfen konu 2. sayfaya düşmeden konuyu güncellemeyiniz. Sorununuza gelince hazir paneller var zaten onlar o işi yapiyor. Yok ben kodlicam derseniz web dilleri ile yapabilirsiniz. Php,asp vs.

erdemwq

Üye
24 Mar 2015
85
0
Bunun kurulumu hakkinda bilgin varmi kardesim sitem var ftpsi vs. Kurulurmu? Hayatimda ilk defa sinirden kendimi oldurecek duruma geldim kusura bakmayin ne yapmaliyim o dosyayi

Bide putty yok sadece filezilla ts3 ve haliyle site var kurulurmu

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
1
2
Bunun kurulumu hakkinda bilgin varmi kardesim sitem var ftpsi vs. Kurulurmu? Hayatimda ilk defa sinirden kendimi oldurecek duruma geldim kusura bakmayin ne yapmaliyim o dosyayi

Bide putty yok sadece filezilla ts3 ve haliyle site var kurulurmu

Filezilla yeter fakat ts 3 ün admin bilgileri gerekli o bilgileriniz oldukdan sonra normal site kurar gibi ftp ile kurabilirsiniz.

erdemwq

Üye
24 Mar 2015
85
0
Fatal error:
The encoded file /home/u782940206/public_html/panel/index.php is corrupt. in Unknown on line 0

İndirdim o paneli ve kurdum db mysql yani (config) yerlerini ayarladım siteismim.com/panel yazınca bu hata kodunu alıyorum ne yapmalıyım? Nasıl düzeltilir?

Son düzenleme:

erdemwq

Üye
24 Mar 2015
85
0
Sınırlı host yani hostinger.web.tr den kullanıyorum acaba bunu destekleyecek biyer biliyormusun? Sınırlı olduğu için mi desteklemiyor yoksa hostinger.web.tr mi desteklemiyor? Destekleyecek yerler varmı bildiğin :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.