Panelde Garip Bir Kurban

Delta Force

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
641
0
Türkiye C.
Panele Böyle Bir Kurban Düştü 2 Gündür Gitmiyor 1604 portundan bağlandımış Gibi Gözüküyor Fakat 1604 Portu Hem Modemde Kapalı Hemde Panelde Dinlemede Değil
Güvenlik Duvarından 1604 Portunu Engelledim Uninstall Server Yapıyorum Yine Kalkmıyor Ne Olabilir Fikirlerinizi Bekliyorum Virtotal Olucagını Sanmıyorum
3Evod0.png

Son düzenleme:

l4xx0rz

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
430
0
Yalova
niye bu forumda cok az bilgili herif var
bunun sebepi trojenini virus totala upload etmisin o exe yide acan virustotalin vps si cinde

niye bu forumda okumayan az bilgili herif var

Panele Böyle Bir Kurban Düştü 2 Gündür Gitmiyor 1604 portundan bağlandımış Gibi Gözüküyor Fakat 1604 Portu Hem Modemde Kapalı Hemde Panelde Dinlemede Değil
Güvenlik Duvarından 1604 Portunu Engelledim Uninstall Server Yapıyorum Yine Kalkmıyor Ne Olabilir Fikirlerinizi Bekliyorum Virtotal Olucagını Sanmıyorum

l4xx0rz

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
430
0
Yalova
okumadigimi nerden biliyorsun

madem anlamıyorsun o zaman ben anlatıyım

Arkadaşın yazdığına bakılacak olursa diyor ki;
Kod:
1604 Portu Hem Modemde Kapalı Hemde Panelde Dinlemede Değil.
Sonra bir de yetmemiş gibi şunu da belirtmiş;
Kod:
Güvenlik Duvarından 1604 Portunu Engelledim

sen halen daha virüstotal diye ısrar ediyorsun ya okuduklarını anlamıyorsun yada okumuyorsun.

hatta yine anlamazsın diye modemde 1604 portu açık olmazsa ve dinletmezse bağlantı gelmiyor hatta dinletmezse localden bile bağlantı almaz.

20 Ağu 2017
232
0
madem anlamıyorsun o zaman ben anlatıyım

Arkadaşın yazdığına bakılacak olursa diyor ki;
Kod:
1604 Portu Hem Modemde Kapalı Hemde Panelde Dinlemede Değil.
Sonra bir de yetmemiş gibi şunu da belirtmiş;
Kod:
Güvenlik Duvarından 1604 Portunu Engelledim

sen halen daha virüstotal diye ısrar ediyorsun ya okuduklarını anlamıyorsun yada okumuyorsun.

hatta yine anlamazsın diye modemde 1604 portu açık olmazsa ve dinletmezse bağlantı gelmiyor hatta dinletmezse localden bile bağlantı almaz.

neden oldugunu biliyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.