Panelden min 50$ Haftalık Para Kazanın l GonzaLes

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,761
287
85
u bilmiyorum maalesef
Merhaba arkadaşlar sizlere boş beleş 3-5 kuruşluk kazanç yapacağınız sistem değil isterseniz şirket ayakta durdukça ömürlük devam edebileceğiniz sistemi anlatıcağım,

Bugün de sizlere internetten kazanç konumuz ile instagram, facebook, twitter gibi panellerimizden nasıl aylık asgari ücret bağlayabiliriz :)

Bu işi devam ettirmek isteyenler sürekli sistem ile ilgilenmelidir ki boş zamanınız olmadığında bu kazançlarınızı yitirebilirsiniz..

Panelleriniz SEO açısından gayet googlede arama tekliflerine net şekilde cevap veren siteniz olsun bunun için zaten hemen yapın demiyorum ilk baş googlede sıralamanızı üste çıkarın ondan sonra bu sistemi uygulayın.

Eğer zaten instagram paneliniz felan var ise googlede üst sıralamaya çıkabilmek için diğer sitelerin anahtar kelimelerinden daha güçlü bir anahtar kelime seçebilirsiniz bunun için de kendinizi bir kullanıcı olarak düşünün ve anahtar kelimelerinizi web sitenize yazınız :)

Ek olarak analytics google'ye üye olun web sitenizi entegre edin ve istatistikleri görüntüleyebilesiniz.
50k görüntülemeye maks 100$ alabilirsiniz.

NOT: Kesinlikle web sitenizi sağda solda platformlarda yaymayın organik olarak kasınız...

Google de sıralama da en az 3. sayfaya çıktıktan sonra reklamınızı ekleyin korkmayın takipçi kasmak için gelenler o linkinizi zaten geçicektir.

Eee şimdi hepimizin bildiği siteye geçelim o zaman! :)

Refli Ortak : > Kayıt OL , kayıt oluyoruz .
Refsiz olarak : > Kayıt ol , kayıt oluyoruz.

Kayıt olduk ve bilgilerimizi ödemelerimizi güncelliyoruz.

Ödeme yöntemi şuan sadece BANKA ödemesi olarak var.
Paypal ve payoneer Türkiyeye pasif durumdadır.

Ödemelerinde hiçbir sıkıntı yaşamazsınız her Cuma ödeme yapılmaktadır.

Sisteme kayıt olduk ve http://bc.vc/panel/web_site_open.php Buradan
Site Açılış Scriptini alıyoruz <head> tagları arasına yerleştiriyoruz..

Böyle bir kod ile karşılaşacaksınız. var bcvc_uid = buraya kendi id niz.
Kod:
<script type="text/javascript">
  var bcvc_uid = 105444;
  var bcvc_cap = 5;
  var bcvc_delay = 1;
  var bcvc_start = 3;
</script>
<script src="//bc.vc/js/bcvc_in.js" type="text/javascript"></script>

Bu kodun anlamı günde kaç defa çalışsın demektir 5 idealdir.
Kod:
var bcvc_cap = 5;

Bu kodun anlamı ise 1 ziyaretçininin reklamı geçtikten sonra kaç dakika sonra tekrar o kişiye gösterilsin bunun için kullanıcıyı sıkmamak adına bu 0 olarak idealdir.
Kod:
var bcvc_delay = 1;

Bu kodun anlamı da web sitenize uğrayan kullanıcıya kaç saniye içinde sayfa açılış scripti görülsün demektir bunun içinde internet bağlantısını da hesaplarsak 2 numara idealdir.
Kod:
var bcvc_start = 3;

Tek yapmanız gereken şey budur arkadaşlar.
Kasımda SEO yu login sorunu olmadığı sıra kaptığımda ki kazanç kanıtlarım ;

Haftalık ödeme de aksaklık yapmadıkları ;

Banka dekont ;

Krypt0n

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
506
0
Nereye...
Adam Akıllı Scriptimiz Yokki Ya -_-

Yoksa .com Domainim Var :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Şu bölümde elle tutulur kazanç konusu açan tek seni grdüm :trl
Buradakindne daha çok para kazandığını biliyom :trl

SusKalbim21

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
628
0
teşekkürlerimi sunuyorum güzel kazanç sistemi ben de kuruyorum şuan sistemi birazdan.

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,766
680
Germany
elinize sağlık şu panel olayını daha iyi bir şekilde e-mailden yada başka iletişim platform da yardım edebilirmisiniz acaba ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.