papağan

*supersonic*

Yeni üye
15 Ağu 2007
23
0
SANKİ GELCEN HAAA!
Kadının biri evine güzel bir papağan almak petshopa gider. Rengarenk güzel papağanlar bulunmaktadır. Bunların fiyatları 3.000 dolar ile 10.000 dolar arasında değişmektedir. Yalnız içlerinden birisinin fiyatı 250 dolardır. Kadın merak içerisinde sorar,
- Neden bunun fiyatı düşük,
- Hanımefendi o size yaramaz,
- Kadın niye, diye sorar,
- Adam bu papağan "s" özürlü der,
- Yani "ceni ceviyorum" gibi konuşabiliyor.
Kadın "ne farkeder o kadar para vereceğime bunu alırım, s'leri de söylemeyiversin" der.
Ve papağanı alır eve ***ürür. Evde büyükçe bir kafese muhabbet kuşu ile aynı kafese koyar. Birgün kadın alış-verişe gider, eve döndüğünde muhabbet kuşunu kan revan içinde ölmüş olarak bulur. Feryat figan papağana sorar. Ne yaptın bu zavallıya,
- Vallahi ben bişey yapmadım. Sadece "cik" dedi bende "ciktim." der.

:puah:D:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.