Para Kazanma Hakkında

BXxon

Üye
17 Nis 2015
159
0
Arkadaşlar, ne yaptıysam kazanamadım. Link kısaltma vb. Birileri önerebilir mi? Cidden çok ihtiyacım var. Ailemden her gün para alamıyorum (sigara parası, internet faturası, diğer ihtiyaçlar). Haftalık 50 olsa bile yeter o durumdayım. Yardım edebilecek birisi varsa şuan hazırım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

LahmacunBey

Uzman üye
30 Tem 2016
1,582
3
Fırın
Ne yazık ki bu devirde kolay para kazanmak için parandan olmayı göze alman gerekiyor. İnstagram takipçi kasıp satabilirsin, veya shutterstock üye olup güzel fotoğraflar çekip satabilirsin, aynı zamanda deviant art ile aynı olayı yapabilirsin. :)

BXxon

Üye
17 Nis 2015
159
0
Ne yazık ki bu devirde kolay para kazanmak için parandan olmayı göze alman gerekiyor. İnstagram takipçi kasıp satabilirsin, veya shutterstock üye olup güzel fotoğraflar çekip satabilirsin, aynı zamanda deviant art ile aynı olayı yapabilirsin. :)
instagram olaylarını bir türlü beceremiyorum fotoyada yeteneğim olsa düğünlerde çalışırım

Okulunun durumunu bilemem lakin yarı zamanlı iş aramayı düşündün mü?
sanırsam seneye okuldan atıcaklar beni iş derken ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Arkadaşlar, ne yaptıysam kazanamadım. Link kısaltma vb. Birileri önerebilir mi? Cidden çok ihtiyacım var. Ailemden her gün para alamıyorum (sigara parası, internet faturası, diğer ihtiyaçlar). Haftalık 50 olsa bile yeter o durumdayım. Yardım edebilecek birisi varsa şuan hazırım.

Merhaba değerli üyemiz, kafalere garson veya komi işlerine bakabilirsiniz.

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Burada illegal taktik bulamazsın. Derdine derman aramak istiyorsan "legal yollardan" konu kalsın ama yok ben ille de illegale kayacağım dersen konunu kilitleyeceğim.

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
İllegal ortamda nasıl para kazanman gerektiğini burada aramayacaksın. Konundaki illegal ve yasak kısımları bilerek düzenledim. Az önce de illegal'den gelen parayı öven bir postun vardı sildim. Lütfen..

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33

Değerli üyemiz,instagram'da reklam çıkıp;para kazanabilirsiniz.

magma017

Katılımcı Üye
11 Tem 2015
443
4
İllegal ortamda nasıl para kazanman gerektiğini burada aramayacaksın. Konundaki illegal ve yasak kısımları bilerek düzenledim. Az önce de illegal'den gelen parayı öven bir postun vardı sildim. Lütfen..

Hocam bu forumun çoğu tarafı illegal. Hack yasal bişey mi ? Veya amaca ulaşmak için insan kandırmak ? İnternetten kazanç bölümüne bir göz atarsanız çokça illegal şey bulabilirsiniz. İllegalliği övmüyorum fakat durum bundan ibaret. Selametle..

Son düzenleme:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Sigarayı bırak, internetini kapattır.

"Seneye okuldan atacaklar" diyorsun, okuluna odaklansana yahu... Şimdi haftada 50 lira kazanmak için bütün geleceğini asgari ücrete mahkum ediyorsun.

puqe16

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
995
1
Nereye
forumda instagramda takipçi kasma konularına bakarsan az uraşirsan yaparsın bennce biraz bak üstte dedikleri gibi instagram hesabı satarak para kazanabilirsin

kinglov

Üye
24 Mar 2018
98
0
Merhaba herangi bir yerde çalışa bilirsin yazılım hakında bilgi sahibiysen eğer açıklar bulup ordan para kazanabilirsin veya çevrem biraz geniş dersen instagramdan takipçi satıp güzel paralar kazanabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.