Para kazanma hakkında

RasioN

Katılımcı Üye
1 Ocak 2015
452
0
Arkadaşlar 250 tl kadar bir param var bu parayı ne yaparak devamlı gelir kazanabilirim acaba ? para kazanabileceğim yolları söyleyebilir misiniz

R34L H4CK3R

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
472
0
Arkadaşlar 250 tl kadar bir param var bu parayı ne yaparak devamlı gelir kazanabilirim acaba ? para kazanabileceğim yolları söyleyebilir misiniz

E-ticaret yap (Al-Sat) Devami gelsin dedigini ivin yazfim ve artan paralar ile hobilerin dogrultusunda zevkine gore harca

HeRTeS

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,860
2
Mars
Ufak çaplı bir kazanım istiyorsan döviz alım-satım yapabilirsin. Hayır ben planlarımı uzun vade sürecinde düşünüyorum diyor isen hisse senetleri bono veya tahvil gibi işlere göz atabilirsin. İyi para kazanabilirsin.

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
1
114
uzay
İyi Akşamlar öncelikle şu bölümü takip edin "burda" sizin dediğiniz gibi paylaşım yapıyorlar ama bu sıralar bu yatırım sitelerinde çok dolandırıcılık vakaları oluyor eğer sizde yatırım sitesi falan düşünüyorsanız çok dikkatli olun tavsiye etmiyorum.

Dolar veya altın alıp satabilirsiniz veya sanal paralara yatırım yapabilirsiniz.

R34L H4CK3R

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
472
0
E ticaretten kastın nedir dostum ne alıp satacağız

2. El Alım satım olabilir mesela ya da indirimleri takip et bilinen büyük sitelerden indirim aboneligi yaptın mı (beleş) indirimlerde mail gelir sen de arada arastirirsin uygun fiyatli piyasaya gore olan seyi alip kârlı satarsın. Sonra baska seyler alıp satarsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.