Para Kazanma veya Hit Kazanma (Ödeme Kanıtlı)

birikibgr

Üye
4 Eki 2015
74
0
Ankara
Herkese Kolay Gelsin.
Bugün Hitsaati sitesini size göstereceğim.

Sitenin sistemi basit istediğiniz zaman otomatik surf yaparak kredi kazanabilir veya youtube facebook ve micro jobları tamamlayarak kredi kazanabilirsiniz bu kredilerin 2000 tanesi 1 TL ediyor ben ilk ödememi yeni aldım minumum ödeme 5 TL.

Profil Görüntüsü :

Kredi Kazanabileceğiniz Bölümler ve Görevlerin Tümü:

1 Günde En Çok Etkinlik Yapanların Listesi(1. Olursanız 300kredi kazanırsınız):

Kazandığınız Krediyle Site Ekle Bölümünden Verilen Linki Kısaltıp Para Kazanabileceğiniz Bölüm:

Kendi Web Sitenizi Ekleyebileceğiniz Bölüm(Hitler Yalnızca Türk Gelir):

Ödeme Kanıtı(Yeni Aldım Ödemeyi):

Referansımla kaydolmanızın size zararı yok fakat siz kazandıkça ben de kazanırım.
Referanslı Link: Hitsaati Web Site Trafik Sistemleri | Hit Kazan
Referanssız Link: Hitsaati Web Site Trafik Sistemleri | Hit Kazan
Kullanırsanız ve Beğenirseniz Teşekkürü Hor Görmeyin.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.