Para Kazanma

trextor

Yeni üye
15 Eyl 2018
21
0
Arkadaşlar Ben Link TL Den Falan Vpn ile kazanıyordum şuanda ondanda kazanamıyorum
bana kazanç sağlayabileceğim bir şey söylebilirmisiniz işsizim 7/24 Uğraşırım

Son düzenleme:

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,157
323
Bir youtube kanalı açabilirsiniz değişik fikirler ve içeriklerle aktif izleyici kazanabilirsiniz, instagram hesabı da açabilirsiniz ne paylaşacağınız size kalmış tabi ama genelde komik veya bilgi içerikli paylaşım yapan sayfaların kitlesi hem yüksek olur hemde aktifliği yüksek olur ve kendilerine bir çok sayfa reklam teklifi yapar. İyi forumlar.

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,157
323
Öncelikle Cevabınız İçin Çok Teşekkürler Ancak Bu Uzun Vadeli Bir İş Kısa Sürede Başından Kalkmadan Yapabileceğim Birşey Yokmu

Yanılmıyorsam playstore'de para kazandıran bir çok uygulama bulunmaktaydı, reklam izleyerek veya bilgi yarışmaları olan programlar var bu tür programlardan kısa sürede para kazanabilirsiniz. İyi forumlar.

trextor

Yeni üye
15 Eyl 2018
21
0
Cevabın İçin Teşekkür Ederim Biraz Daha Açık Şekilde Yazabilirmisin Makaleyi Kendi sitemdemi paylaşmalıyım yoksa özgün makale yazıp satışınımı yapmalayım yapıcaksam nasıl nerede yapmalıyım ö.m gelebilirmisiniz ?

cumbullop

Uzman üye
9 Ağu 2015
1,163
0
KOCAELİ
Cevabın İçin Teşekkür Ederim Biraz Daha Açık Şekilde Yazabilirmisin Makaleyi Kendi sitemdemi paylaşmalıyım yoksa özgün makale yazıp satışınımı yapmalayım yapıcaksam nasıl nerede yapmalıyım ö.m gelebilirmisiniz ?

https://www.yazkazan.net/yazar/giris bu siteden yazabilirsin makale başına 1.5 tl veriyor.Ama kendin bir blog sitesi açar ve orada özgün şeyler paylaşırsan daha fazla kazanabilirsin

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
89
22
Play storede ki uygulamalar işte çevir kazan gibi şeyler çok az miktar kazandırır hazır zaman kaybı. Ona ayıracağın vakiti bir instagram sayfasına ayırabilirsin mesela. Önce ünlü kişilerin sayfalarında reklam yaparsın, kendine özgü içerikle paylaşırsın ve biraz da paran varsa reklamını yaptırırsın ve kitleni oluşturursun. Sonrada sen reklam alırsın. İleri ki zamanlarda yapacaklarım listesinde bu var.

holmes35

Üye
13 Nis 2019
94
3

Makalelerini twiiter instagram vs üzerinden paylaşıp kısa sürede büyüyebilirsen reklam teklifleri bolca gelir iyi forumlar.

umutkalay

Katılımcı Üye
26 Nis 2019
276
0
Madem 7/24 çalışabilirim diyorsun o halde eğitim videoları izleyip varsa tecrübeni birleştirip 1 hafta içerisinde mobil uygulama yapabilir seviyeye gelebilirsin işe yarar uygulamalar yapıp reklamdan kazanabilirsin devir mobil devri. Ayrıca kimsenin yapmadığı işe yarar bir uygulama yaparsan ücretli uygulama da yapabilirsin.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.