Para kazanmak hakkında bkz [Fikir konusu]

xhasanbaris

Katılımcı Üye
2 Ocak 2016
251
2
Merhaba. Bu sene inşallah Bilgisayar Mühendisliğine başlayacağım fakat kendimi programlama değil de web güvenlik alanında geliştirmek istiyorum aynı zamanda o bölümde akademik olarak ilerlemek.
Aslında eskiden aşağı yukarı hafiften serinletecek paralar kazanıyorduk bc.vc tarzı şeylerden.
Şuan youtube'a hazırlık yapıyorum İnşallah 1.5 2 aya mükemmel bir giriş olacak kendimi tanıtmak adına lakin o gün gelene kadar kendimi legal yollardan maddi kazanca hazırlayabilecegim yollar var mıdır ?

Aynı zamanda youtube algoritması , influencerlik için giriş , bilgisayar mühendisliği için alınabilecek fiyat-performans laptopu için de fikirlerinize açığım :)

Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum. İyi forumlar :)

SinyorH4CK

Üye
2 Ocak 2020
111
3
NetWork
youtube algoritması : https://www.webtekno.com/youtuber-l...goritmasi-aslinda-nasil-calisiyor-h57139.html

Bana göre pazarlama yaparken karşında ki insana robot yerine arkadaş olmak cana yakın davranarak güvenini kazanmak en önemli etkenlerden birisi samimi olmak özellikle karşıda ki alıcının tam olarak ne istediğini anlaman gerekiyor.

leptop : https://www.hepsiburada.com/asus-x5...-bilgisayar-p-HBV00000NXH1T?magaza=Techburada

bir alt modeli bende var 3 yıldır sorunsuz kullanıyorum öneririm.

Feqtico

Junior Hunter
24 Haz 2020
679
211
/root/
Merhaba. Bu sene inşallah Bilgisayar Mühendisliğine başlayacağım fakat kendimi programlama değil de web güvenlik alanında geliştirmek istiyorum aynı zamanda o bölümde akademik olarak ilerlemek.
Aslında eskiden aşağı yukarı hafiften serinletecek paralar kazanıyorduk bc.vc tarzı şeylerden.
Şuan youtube'a hazırlık yapıyorum İnşallah 1.5 2 aya mükemmel bir giriş olacak kendimi tanıtmak adına lakin o gün gelene kadar kendimi legal yollardan maddi kazanca hazırlayabilecegim yollar var mıdır ?

Aynı zamanda youtube algoritması , influencerlik için giriş , bilgisayar mühendisliği için alınabilecek fiyat-performans laptopu için de fikirlerinize açığım :)

Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum. İyi forumlar :)

Para kazanma konusunda çokta bir fikrim yok,ama bilgisayar mühendisliğine başlayacaksan kendine bir websitesi açmanı tavsiye ederim:sırıtan orda makaleler yayınlarsın,YouTube kanalında iyi bir izlenmeye ulaşırsın tamamdır.websitenden reklam geliri elde edebilirsin.tabi,öyle websitesi açayim reklam vereyim para kazanayim kolay şeyler değil.çalışıp kendini geliştirmen lazım.Bu arada SAKIN para için illegal yollara bulaşayim falan deme :incele.dediğim gibi,aç bir websitesi,makale yayınla,aynı zamanda YouTube kanalını geliştir.bir gün seni burda çok başarılı bir mühendis olarak görmeyi bekliyorum,başarılar:)

xhasanbaris

Katılımcı Üye
2 Ocak 2016
251
2
Allah razı olsun hocam çok teşekkür ederim. İllegal yolları ergenliğin sonunda şükürler olsun atlatmışız, daha doğrusu ders çalışırken hayatın zorluğunu görmeye başladığımız anda : ) .

White Fox`

Uzman üye
6 Ara 2009
1,687
8
Tokyo
webmaster forumlarında makale yazabilirsin, en basit kazanma yöntemi. Çok bir şey bekleme ama, harçlığın çıkar en azından.

xhasanbaris

Katılımcı Üye
2 Ocak 2016
251
2
hahahah :D Hocam teşekkür ederim tekrardan.

https://www.turkhackteam.org/tht-ya...da-kisa-ve-oz-aciklamalara-ihtiyacim-var.html

Müsait olduğunuz bir ara bu konuya gelip fikir desteği verirseniz çok mutlu olurum. İyi akşamlar,iyi forumlar :D

Teşekkür ederim hocam. Makele işini para değilde zaten zevkine yazılar yazmayı seviyorum,biraz da kitap okuduktan sonra çok iyi şeyler çıkarabilirim belki. O yüzden kendi sitemi açıp orada yazmak sizce mantıklı olur mu ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

White Fox`

Uzman üye
6 Ara 2009
1,687
8
Tokyo
Hiç bir bilgin, deneyimin yoksa site açman mantıksız olur, uzun bir süreden sonra kazanç sağlarsın. Kısa süre de kazanmak istiyorsan bahsettiğim yol en zahmetsizi, makale yazmayı öğrenmen yeterli olacaktır. İlla makale yazman da gerekmiyor, webmaster platformun da, copy/paste gibi çok basit işlerde veriliyor. Ben 6 senedir site işleriyle uğraşıyorum, tatmin edecek kazanca ulaşmam 3 senemi aldı, şuan spam siteler var pintopin adıyla biliniyor, buna da bakabilirsin 2 3 ayda güzel para kazananlar var. Sen birde Adanalı çıktın, r10 davetiyesi veririm sana, düşünürsen pm at toprağım.

Kloys

Üye
2 Nis 2020
124
0
Merhaba,
Size bu konu ile ilgili birkaç örnek vermek isterim.

1-İnstagram yüksek takipçili hesap çalarak satabilirsin güzel paralar oluyor bu konuda.
2-Yine Instagram üzerinden örnek vereyim yüksek takipçili bir hesabın varsa insanlara uygun fiyatlı reklam yaparak para kazanabilirsin 10 kişiye 25TL ile yapsan 250TL kazanıyorsun ortalama 3 veya 4 günde zorlanmadan kazanabilirsin.
3-Bu en çok uğraştıranı sanırım iş yerlerine sosyal medya konusunda iyi olduğunuzu söyleyerek onların hesaplarını para karşılığında geliştirebilirsiniz.
İyi Forumlar.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.