Para Kazanmak İçin İlk Adım Nedir Bilgisi Olan Varmı?

muhammetx

Yeni üye
28 Mar 2020
17
0
Ben İnternetten Para Kazanmak İstiyorum Yani Kabaca Hacker Olmak İlgim Daha Çok Sosyal Medyayla Sİzce İlk Adım Ne Olmalı ?

d4rw1n

Katılımcı Üye
11 May 2020
269
0
Graphicmania
Cevap: Hacker Olup Para Kazanmak İçin İlk Adım Ne dir Bilgisi Olan Varmı?

Ben İnternetten Para Kazanmak İstiyorum Yani Kabaca Hacker Olmak İlgim Daha Çok Sosyal Medyayla Sİzce İlk Adım Ne Olmalı ?

Önemli Şirketlerin Önemli Açıklarını Tespit Edip Kendilerine Bildirdiğinde Çoğu Şirket Seni Açık Büyüklüğüne Göre "bug bounty" Ödülüİle Ödüllendiriyor :)) Tesla Model Bir Aracın Bagajına Anahtarsız Erişebilen Bir Türk Mühendis 11.000 Dolar Ödüllendirilmişti, Kolay Gelsin :))

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,747
20
407
Kainat

Sosyal mühendislik öğrenmeni tavsiye ederim sonra fake script oluşturmak/anlamak için php/html/mysql/sql/asp öğrenmeni tavsiye ederim(bunlardan php ve mysql öğrensen yeterli olacaktır tabi sitenin görünümlerini değiştirmek istiyorsan css de bilmen gerekli)
İyi forumlar

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K

sosyal medya-hack-sosyal mühendislik bunları bana göre öğrenme. Boş işlerden ibaret. profesyonel olarak yapanlara saygı duyarım orası ayrı. Programlama dillerini öğrenmeye çalış. Mobil uygulama yapıp satabilirsin veya mobil uygulama yapıp içine reklam koyup para kazanabilirsin. Ya da freelancer sitelerinde insanların verdiği işi yapıp para kazanabilirsin.

'PANDA

Uzman üye
20 Ocak 2019
1,094
2
555
logo tasarımı yapabilirsin veya instagramda tanıtım reklamları verebilirsin bunun methodu var istersen veririm iyi formlar :) -HackPanda

Son düzenleme:

jokkan

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
255
10
1- Popüler olacak, sevdiğiniz konuları paylaşacağınız bir web sitesi açmak.

2- Programlama dilleri öğrenip, android,ios uygulama yapıp reklam geliri elde etmek. ( En çok tavsiye ettiğim bu. Çünkü özgün fikrinizle geliştireceğiniz 1 oyun hayatınızı değiştirebilir. Hem para kazanırsınız hem de iş teklifleri geleceğini düşünüyorum.)

3- 3d oyun yapıp Steam gibi yerlerde ücretli paylaşmak.

4- Youtube için eğitici,ilginç videolar oluşturup paylaşmak. ( Youtube 1k abone şartı ve izlenme şartı getirdiği için maalesef biraz zor.)

HackingTime

Katılımcı Üye
2 May 2020
267
2
DÜNYA
Merhabalar bence kendinize iyi miktarda takipçi satın alıp haber,bilgi,komedi gibi kategorilere yönelin.
Yakınınızdaki kişilere yayın.
Büyük hesaplardan reklam isteyin.
Zaten instagram da canlı yayından para kazanma özelliği geliyor.
Sonra siz insanlara reklam yayınlamak için para alırsınız.

alismsk234

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
761
3

Merhaba kardeşim bende yeni yeni kazanıyorum. Sana tavsiyem ufak getirisi ve işi sana bağlı olmayan işlere bulaşma örnek anket doldurma bunlar sana bağlı değil. Ama bir blog açarsan veyahut Kanal açarsan bunlar sana bağlı. yani Asker olma komutan ol.

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
4
288
Londra
Bir firman olsun mesela ismi PS yapacağın her işi bu şirket üzerinden yap büyümen kolay olur
önce bir işte ustalaş mesela grafiker oldun bu işte ilerliyosun freelancer olarak çalışabilirsin birçok örnek verilebilir :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.