Para Kazanmak İçin Tavsiyeleriniz Neler

hakan996

Yeni üye
30 Nis 2020
16
0
Link kısaltma gibi kolay ve basit günlük 15 20 lira kazandıran ne gibi para kazançları var arkadaşlar tavsiyeleriniz ne

Ra

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,679
95
Gaziantep
Cevap: Kazanç

Makale yazabilirsin , grafik alaninda bir seyler yapabiliyorsan cesitli internet sitelerinde o kisilere para karsiligi is yapabiliyorsunuz. Drop shipping yapabilirsin yani musteri ve firma arasinda araci olabilirsin gunluk minimum 7dolar getirisi var sahsen denemistim amazon icin gecerli. Daha sonra yaşın 20 den buyukse ve dışarıya çıkmayı göze alıyorsan sokakta broşür dagitarak günlük minimum 40tl kazanabilirsin sozlesmeler genelde 3 gun oluor yani 3 gunde minimum 120tl guzel para daha sonra link kisaltabilirsin eger tiklanma sorunu yasarim diye dusunursen insanlari kandirmak cok basit bir video yapabilirsin instagram hackleme cok basit diye yorum kisminada bot atip tesekkur ederim diye yazarsin aciklamayada linki koyarsin gunluk 100 tiklamadan 10tl gibi bir gelir elde edersin. Daha cok var dinlersen anlatayim daha dur bir de bonus ekleyelim bir fanus ve icine solucan yada karinca koyup icine de biraz cesit bitki atip solucan veya karinca ciftligi olusturup elde ettigin solucanlari ya da karincalari internette rahatlikla satabilirsin.

330dmintasfor00

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
918
118
Biraz bilgin varsa Gri hacker tarazın da iş yapabilirsin, sitelerin açıklarını bulup site sahiplerine satabilirsin bir zamanlar ben de yapıyordum ama ben ücretsiz yapıyordum, eski den çevrem de bunu yapan çok yetenekli insanlar vardı, sonra yollarını değiştirince yollarımızı ayırdık. Veya çevren de site sahipleri varsa ücretli bir şekil de sitelerini tarayabilirsin.

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,386
47
Şey yapabilirsin mesela bionluk gibi sitelere ilan verip tasarim yapabilirsin veya telegramda arşiv kanali açıp para kazanmayı deneyebilirsin ama 2.seçenek uğraştırır

Misyona uymak forumda anlatmayıp, Türk'lere zarar vermek değil. Buradaki herkes en az 1 kere kurban kasmıştır.

Ben basmadım ve illegal konuların forumda konuşulmaması taraftarıyım. Sizede önerimdir.

FFB

Uzman üye
27 Mar 2016
1,941
3
Samsun
Kardeşim foruma ilk katıldığım zamanlar hemen hemen günün her anını para kazanmayı düşünerek geçiriyordum. o zamanlar girmem gereken kpss vardı ve hayli ile günde 10-15 tl kazanacam diye sınava çalışamadım. forumdan 2 yıl uzaklaştırma aldığımda süreç bana çok iyi geldi. ilk yıl kazanamdığım üniyi kazandım. yüksek puan alamadığım kpssyi başardım ve 2020 şubatta atandım. diyeceğim şudur ki günlük 5-10 un peşinden koşarsan gelecekte cebinde sadece günlük 5-10 olur. umarım anlamışsındır.

Muhammed1999

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,070
12
9999999
Kardeşim foruma ilk katıldığım zamanlar hemen hemen günün her anını para kazanmayı düşünerek geçiriyordum. o zamanlar girmem gereken kpss vardı ve hayli ile günde 10-15 tl kazanacam diye sınava çalışamadım. forumdan 2 yıl uzaklaştırma aldığımda süreç bana çok iyi geldi. ilk yıl kazanamdığım üniyi kazandım. yüksek puan alamadığım kpssyi başardım ve 2020 şubatta atandım. diyeceğim şudur ki günlük 5-10 un peşinden koşarsan gelecekte cebinde sadece günlük 5-10 olur. umarım anlamışsındır.

Çok iyi anlatmışsın hocam, konuyu açan kişi de anlar inş.

hakan996

Yeni üye
30 Nis 2020
16
0
Kardeşim benim zaten mesleğim var ben ekstra olarak diyorum pc üzerinden kolay ve basit olarak dedim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.