Para Kazanmak İstiyorum

Shafizada

Katılımcı Üye
22 Kas 2021
289
67
Azerbaijan, Sumqayit
Merhaba Değerli THT Üyeleri!
Size bir sorum olacaktır. 🔞 Yaş altı Mobil/Phone üzerinden para kazanmak istiyorum. Bunu nasıl yapa bilirim?
Bu arada Ülke/Şehir : Azerbaijan/Sumqayıt (Bazen işte anket çöz diyorlar bu bölgede anketler açmıyor. VPN ile de işe yaramıyorlar.)

The Coηq

Uzman üye
30 Tem 2019
1,791
45
Merhaba ;

İlgi alanınız ve mutlu olacağınız bir iş üzerine yoğunlaşıp para kazanabilirsiniz ya da Yürüyüş yaparak para kazandıran mobil uygulamalar mevcut , onları araştırıp pasif gelir elde edebilirsiniz.

Saygılar++

Toryy

Kıdemli Üye
16 Tem 2021
2,636
1,658
Size bir sorum olacaktır. 🔞 Yaş altı Mobil/Phone üzerinden para kazanmak istiyorum. Bunu nasıl yapa bilirim?
Bu arada Ülke/Şehir : Azerbaijan/Sumqayıt (Bazen işte anket çöz diyorlar bu bölgede anketler açmıyor. VPN ile de işe yaramıyorlar.)
İşte problem script yazmada bildiğim tek dil oda yarısını C++ (gün geçdikçe daha da kendimi geliştiriyorum)
Tavsiyem bir süreliğine adam akıllı bir işe girmenizdir. Sanaldan para kazanmak o kadar kolay değil

Rochelle

Üye
3 Ara 2022
212
81
Nijerya
Method İle ilgilenirseniz birkaç adet method biliyorum mesela blogger sitesi üzerinden blog sayfası kurun daha sonra reklamları aktif edin veya Site Domaini alıp satabilirsiniz örn adana-lezzetleri.xyz gibi bir alan adı aldınız daha sonra bakıyorsunuz adana-lezzetleri.xyz isimli domain en çok aratılan alan adları kısmında görüyorsunuz ve satılığa koyuyorsunuz .com.tr ise daha pahallı mesela 100 tl gibi bir ücrete koyabilirsiniz

katma değer üretin. En kolayı roblox hilesi yazıp satmaktır iyi bir script ile 1 ay gibi bir sürede 1k USD kaldırabilirsiniz
önceden o tarz bir sektöre girdim ama bağlı olduğunuz api güncelleme getirmesse sizde yanarsınız

zerø

Üye
17 Kas 2022
68
28
En iyisi oyunlar kategorisi, bu devirde çok sayıldığı için hile sc
En iyi seçeneklerden birisi oyun kategorisi olur, örnek verirsek roblox baya iyi bir seçim. Kendi motoru ile sana oyun yapıp sunma imkanı veriyor, ordan yürüyebilirsin. Veya direkt belirli oyunları için hile scriptleri yszıp satabilirsin

Shafizada

Katılımcı Üye
22 Kas 2021
289
67
Azerbaijan, Sumqayit
En iyisi oyunlar kategorisi, bu devirde çok sayıldığı için hile sc

En iyi seçeneklerden birisi oyun kategorisi olur, örnek verirsek roblox baya iyi bir seçim. Kendi motoru ile sana oyun yapıp sunma imkanı veriyor, ordan yürüyebilirsin. Veya direkt belirli oyunları için hile scriptleri yszıp satabilirsin
kod yazmammi gerekiyor bunun icin veya programlama dili bilmem lazim oyle diilmi birde hangi dili

FAKE HACKER

Katılımcı Üye
27 Şub 2021
405
117
Ar-Ge Kulübü
Bence bionlukta freelancerlığa başla buyur: Bionluk

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
288
Londra
Çalışıb pul qazanmaq istəyirsinizsə, mən baxanda yod istifadə olunub

Yod​

Əvvəlki proqramla eyni məqsədi güdür. Gəzərkən və ya qaçarkən atdığımız bütün addımları saymaq üçün pedometrə malikdir.

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,385
2,578
Merhaba Değerli Üyemiz, biraz geç oldu daha yeni gördüm konunu kusura bakma soruna cevap vereyim hemen. Para kazanmak için birçok yol vardır. Öncelikle kendinize bir meslek belirleyip bu alanda uzmanlaşarak iş bulabilir ve bu işten para kazanabilirsiniz. Ayrıca eğer bir iş sahibi değilseniz, ek iş imkanlarına da bakabilirsiniz. Örneğin evde ürünler yaparak veya evde hizmetler sunarak para kazanabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden de para kazanma imkanları vardır, örneğin online satışlar, blog yazarlığı, video yükleme ve daha birçok farklı yol ile para kazanabilirsiniz.

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.