PARA ÖDÜLLÜ Visual basic bir yere tıklatmak ?

Moon Vonmas

Katılımcı Üye
10 May 2014
733
0
Underground
Merhaba arkadaşlar programda browser da bi yere tıklatmak istediğimizde oranın idsini yazarak tıkalatıyoruz peki id yoksa ne yapabiliriz örnek : href var class var type vs. var nasıl tıklatabiliriz ?

çalışırsa kod 15 TL paypal,kontör veya cs: go verebilirim

Falcone

Katılımcı Üye
10 Eyl 2015
689
0
Kod:
        Dim allelements As HtmlElementCollection = WebBrowser1.Docu ment.All          For Each webpageelement As HtmlElement In allelements              If webpageelement.GetAttribute("value") = "Log In" Then                  webpageelement.InvokeMember("click")              End If          Next
Log In yazan yeri buton yazısı ile değiştir.

Tıklama - 0f77e4ce
Güzel gözükmediği için pasted.co'ya yükledim.

stallking46

Kıdemli Üye
4 Haz 2015
3,480
1
O bir Fakır.
Kardeşim misyonda ne yazıyor ? yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edilirken herhangir bir çıkar gözetilmeyecektir yazmıyor mu ? bu arada bende bu tip sorunlarda black warrior hocamıza bi danışabilirsin.Veya xenceri hocamız yardım edebileceğini düşünüyorum diğer konundada belirtmiş.

Moon Vonmas

Katılımcı Üye
10 May 2014
733
0
Underground
Kod:
        Dim allelements As HtmlElementCollection = WebBrowser1.Docu ment.All          For Each webpageelement As HtmlElement In allelements              If webpageelement.GetAttribute("value") = "Log In" Then                  webpageelement.InvokeMember("click")              End If          Next
Log In yazan yeri buton yazısı ile değiştir.

Tıklama - 0f77e4ce
Güzel gözükmediği için pasted.co'ya yükledim.

çalışmadı hocam ya :( çalıştığına emin misin ?

vily

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
585
1
Kod:
Dim allelements As HtmlElementCollection = WebBrowser1.********.All

For Each webpageelement As HtmlElement In allelements

If webpageelement.GetAttribute("class") = "Class buraya" Then

webpageelement.InvokeMember("click")

End If

Next

Yukarıdaki kodu kendine göre değiştir class bölümüne ne ile tanıttırmak istiyorsan Class buraya
bölümünede değeri giriyorsun.

Monkey D Garp

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
331
0
Marineford
Class , Value , href kodu ile tıklamalar yapabilirsin bu kadar kasmana gerek yoktu :D Google'a "Webbrowser class button click" yazsan milyon tane site çıkıyor zaten :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.