Para saklama

Gtc34

Yeni üye
30 Eki 2019
25
0
Ben internetten güzel bir para kazandım bu parayı evde nasıl saklayabilirim önerisi olan varmı 600₺ civarı
Güvende olması için çekmek istiyorum

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,705
2
3,006
Merhaba,
Banka hesabınız varsa oraya yatırmanız daha iyi olur. Bunun dışında açılamayan kasa tarzı kumbaralar oluyor, bankalarda bulunuyor diye biliyorum o tarz birşey alabilirsiniz :)

Tedy P

Üye
1 Ocak 2020
102
2
Teksas
Ben internetten güzel bir para kazandım bu parayı evde nasıl saklayabilirim önerisi olan varmı 600₺ civarı
Güvende olması için çekmek istiyorum

banka kartı çıkarıp orada saklayabilirsin hatta kazandığın paraları oraya alabilirsin son 3 ayda net üzerinden 1.8k para kazandım ben kazandığım gibi çar çur edip ihtiyacım olan şeyleri falan alıyorum gerçi ama .d banka hesabında saklayabilirsin güvenilir olur

Viracoche

Üye
19 Ocak 2019
133
3
Akatsuki
Merhabalar paranızı banka hesabınıza yatırabilirsiniz yada evde saklamak istiyorsanız yastığın içine veya bilgisayar kasasının içine saklayabilirsiniz.

B0R4N

Katılımcı Üye
13 Kas 2019
314
2
çek onu minderin fermuarını aç pc kasasını aç (paralar poşette olacak) onuy kasanın güvenli yerine koy bi kitaplık varsa 100 er tl farklı farklı kitapların içine koy yastığının fermuarını açıp koy ne bilim etrafında gördüğün şeylere koyabilirsin

Gtc34

Yeni üye
30 Eki 2019
25
0
çek onu minderin fermuarını aç pc kasasını aç (paralar poşette olacak) onuy kasanın güvenli yerine koy bi kitaplık varsa 100 er tl farklı farklı kitapların içine koy yastığının fermuarını açıp koy ne bilim etrafında gördüğün şeylere koyabilirsin

Önerin için teşekkür ederim.

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,343
35
vadeli hesaba bankaya yatırın hem güvende olur hemde faiz ile artar

600tl gibi bir miktarı vadeli hesaba aktaramazsın. En az 1k olmalı. 0 mebladan gelecek faize ancak simit alırsın :/

Parayı banka kartında barındır. Para biriktirmek zor değil. Tabi gerekli gereksiz her şeyi alma gibi bir merakın varsa istediğin kadar çabala o parayı biriktiremezsin.
Gram altın almak da ayrı bir alternatif. Al sat yaparak faizden gelecek paradan çok daha fazlasını alırsın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.