Paradise Trojan

HellRiDerS

Yeni üye
27 Eyl 2012
25
0
İstanbul
Arkadaşlar Paradise Trojan kullanıyorum gayette güzel cd yerini bile açıyorum kurbanınkisini fakat gold üyelik lazım kayıtlı şifrelerini filan öğreniyor daha bir çok özellik bilen varsa lütfen söylesin.

cemsheetx

Yeni üye
6 Eki 2012
3
0
Gold versiyon kullanıyorum, gerçekten de tüm özellikler var içerisinde webcam kaydı bile yapılıyor ayrrıca son eklenen özellikle telefonumdan da bilgisayarlara bağlanabiliyorum artık
burdaki adresten program yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz

aspagan

Yeni üye
13 Tem 2012
49
0
İstanbul
program güzel fakat çoğu şeyi gold üyelikle yapabiliyoruz laptobuma atıp denedim ve gold üye olmadan yapılabilecekler şunlar

bir yazı yazıyoruz ok diyince karşı pc de haya olarak o yazı geliyor
CD-rom açıp kapatabiliyoruz
Ses kaydı yollayabiliyoruz
Fotoğraf alıyor ekrandan belli aralıklarla (10dk dir tek foto geldi daha)
PC yi kapatabiliyorsunuz-Res atabiliyorsunuz

Gold üye olmadığınız sürece sadece karşı PC deki arkadaşınızın kafayı yemesine neden olabilirsiniz :)

mgakubi

Üye
2 Kas 2012
221
0
Antalya
Arkadaslar Bende 1 Ay olucak Kullanıyorum Fakat 3 Gündür Kapalıydı Simdi Acıldı.Simdi Yükleyince Net Framework Hatası Veriyor Net Framework Yüklü Olduğu Halde 4.0 Neden Olduğunu Bilen Bir Arkadasımız Cevap Yazarsa Sevinirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.