Paralı Uygulama

38fatih

Uzman üye
25 Ara 2015
1,147
0
Bohm Kenti
Merhaba, online karsilikli oynanabilecek online skor tablosu olan arkadas ekleme ozelligi ile karsilikli oynanabilen kelimelik oyunu benzeri bir oyun yaptirmak istiyorum. Ucreti kac bin arasi koymaliyim ve nerede yaptirabilirim.

XCrypton

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
947
0
İzmir
Yeni başlayacaksan bir kaç k beklemen mantıksız olur.
Öncelikle forumda bulunan oyun tasarım bölümünü ziyaret et, ardından kendin fikirlerini üreterek bir oyun tasarlayıp bunu sunucuya koyman gerekiyor.
Bu işlemden sonra oyun geliştikçe alımlar yapılmaya devam edecek, beraberinde oyuncular sinir oldukları için saldırılarda düzenlecek bunuda göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

38fatih

Uzman üye
25 Ara 2015
1,147
0
Bohm Kenti
Yeni başlayacaksan bir kaç k beklemen mantıksız olur.
Öncelikle forumda bulunan oyun tasarım bölümünü ziyaret et, ardından kendin fikirlerini üreterek bir oyun tasarlayıp bunu sunucuya koyman gerekiyor.
Bu işlemden sonra oyun geliştikçe alımlar yapılmaya devam edecek, beraberinde oyuncular sinir oldukları için saldırılarda düzenlecek bunuda göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Bem yapmayacagim hocam. O kadar vaktim yok yaptirmayi dusunuyorum

XCrypton

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
947
0
İzmir
.

Bem yapmayacagim hocam. O kadar vaktim yok yaptirmayi dusunuyorum

Güvenmediğiniz birisiyle uzun kar gerektirecek girişimlerde bulunmayın.
Bir başkasına haftalık-aylık gelirinin 1-10k arasında veya daha üst düzeyde olduğu zaman yapan kişi o kadar emek verdim, parayı sen alıyorsun demeyecekmi ?
Bir işi yapmak istiyorsan kendi başına uğraşmanı tavsiye ediyorum.

38fatih

Uzman üye
25 Ara 2015
1,147
0
Bohm Kenti
Güvenmediğiniz birisiyle uzun kar gerektirecek girişimlerde bulunmayın.
Bir başkasına haftalık-aylık gelirinin 1-10k arasında veya daha üst düzeyde olduğu zaman yapan kişi o kadar emek verdim, parayı sen alıyorsun demeyecekmi ?
Bir işi yapmak istiyorsan kendi başına uğraşmanı tavsiye ediyorum.

Amac yuksek gelir elde etmek degil bu tur bir oyunun elimde olmasi gerek. Internette freelancer olarak is arayanlari gordum ama piyasa fiyat araligi ve guven biraz sknti oldugu icin vermedim henuz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.