Parasızlıktan Sevdiğim Kızın Yanına Gidememek

feel the power

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
479
0
Kablo'lardan
tht yi kahveye cevirdiniz
ben böyle seyler okumak istemiyorum
para yoksa yalnizsin ingilemek yok
yalnizlik iyidir

bu konu istatistiklerle ilgili bulunmus ve asli olmayan deneme amacli bi konudur. bi gazeteci veya ne gibi düşünülürle ilgili.
şöyle yani. kiz onu babasiyla baristirip babasida ona iş verir ve mutlu son

ne günlere kaldik
öncelikle burası bir forum kahvehane değil off topic her türlü konuyu kapsar buradan ne yardım isteyenler oldu. Ve gereken cevaplar veirlip mutlu sonlara ulaşan da oldu.

Okumak istemiyorsan sağ üst çarpı işaretine basıp kapatabilir veya konuya giriş yapmazdın.

Her zaman para olmayabilir. Sabırlı olmak gerekir.

Sen çok film izlemişsin gerçek hayatta o dediklerin olsa.

ve son olarak post kasma

Kardeşim Senin sorununa gelecek olursak hiç utanma ilk erdem sabırdır allah seni sınıyor olabilir ve hedeflerinin peşinden ayrılma seviyorsam herşeyi anlat umarım seni anlar.
Eğer yürekten seviyorsa bilki seninle ciddi ilişki bile düşünür.
Git gönlünden geçenleri söyle
Saygılarımla

blacka42

Yeni üye
23 Eki 2014
47
0
Konya
Selamın aleyküm. kardeş bende aynı durumdaydım bu seni yanlış etkilemesin babasızlık nedir bilirim. Kimseden tavsiye almadan arkadaşların dediği gibi konuştum olduğu zaman var olmadığı zaman var ev geçindiren biriyim dedim 18 19 yaşlarında. önce iyiydik sonra olmadı kardeş kendine parası çok olan bi arkadaş buldu dicek bişey yok. hikeyemi anlattım sadece. uygun bir dille anlatırsın olduğu olmadığı zamanı seviyorsa tam kelimenin anlamıyla para pul önemli değil okuluna bak bizde okulda yok 4 ay sonra askerlik var olursa olur olmazsa vardır bi hayır kendini zora sokma konuş ki ilerde neler olacağını görebilesin.

byteview

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
795
0
öncelikle burası bir forum kahvehane değil off topic her türlü konuyu kapsar buradan ne yardım isteyenler oldu. Ve gereken cevaplar veirlip mutlu sonlara ulaşan da oldu.

Okumak istemiyorsan sağ üst çarpı işaretine basıp kapatabilir veya konuya giriş yapmazdın.

Her zaman para olmayabilir. Sabırlı olmak gerekir.

Sen çok film izlemişsin gerçek hayatta o dediklerin olsa.

ve son olarak post kasma

Kardeşim Senin sorununa gelecek olursak hiç utanma ilk erdem sabırdır allah seni sınıyor olabilir ve hedeflerinin peşinden ayrılma seviyorsam herşeyi anlat umarım seni anlar.
Eğer yürekten seviyorsa bilki seninle ciddi ilişki bile düşünür.
Git gönlünden geçenleri söyle
Saygılarımla

bilmiyorum neden ama bu söyleyişini anlayışla karşılamak istedim
nerden; kablolardan yazisini görünce.

Painited

Üye
3 Eki 2015
218
0
C:\
Seni seven olduğun gibi sevmeli dostum. Açıklamalısın.
Ben gerçekleri söylerim, aksini yapmam.
Gerçekleri söylemek her zaman doğru yöntemdir.
Gerçekleri söyleyip kaybettiğin şeylerden gurur duymalısın.
Kız gitse bile gurur duymalısın.

karazafer_

Kıdemli Üye
11 Ağu 2009
2,267
4
System32
mesela bnmde olmuyo nakidim. kız arkadaşım arıyor buluşalım diye. hatun bnde beş kuruş yok ısmarlarsan olur diyom. oda canın sağolsun ismarlarım tabiki diyor. 2 yıldır birlikteyiz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.