Pardus oyun

Dostum Linux a özel oyun üretilmedi zannedersem oyun yapımcıları windows tabanlı dll oyunlar tasarkamakta linux dll tabanlı bir işletim sistemi olmadıgından oyunlar oynanılamamakta bunun için nasıl windowsta psp 1 oyunlarını emilatör le oynuyorsak linux içinde windows tabanlı oyunları oynaya bilecegimiz emilatör var ( wine ) gibi ne kadar zevk verir onu bilemem ama kullanıcılar bazı oyunların açmadıgını bazı oyunlarında açıp windowstan daha iyi performans verdiğini söylüyor denemek gerekli şahsi fikrimi ve önerimi söylememi istersen pc ne iki işletim sistemi kur birine windows diyerine linux oyunlar için windows ta açarsın diyer işlerinde linux u ben bir ara linux kullanırken böyle yapmıştım tavsiyemdir kolay gelsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.