Parolanız Ne Kadar Güçlü?

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,379
1,989
Dinlenmede.
Bu tarz sitelerin gizlilik politikası ve güvenilir olduğunu araştiriyorsunuz değilmi çünkü konuda böyle bir yazı okumadim.

Web sitelerine giriş yaptığınızda
Localtion adreslerimizi bırakırız tarayıcı bilgisi ve ip adreslerimizi {tr}
Denenen şifreler ip adresimiz {tr) localtion olduğu için bu şifreler brute force tarzı kaba kuvvet olarak belki sizin değil ama yakıniniz veya tanıdığınız insanlarin e postalarini patlata bilir :)

Biryerde çanak tutmuş ama haberiniz olmiyan işlerden söz ediyorum

Gazibeyq

Üye
19 Nis 2021
138
61
Dünya:)
Hepinize Merhaba, Parolanızın Ne Kadar Güvenli Olduğunu Öğrenmek İster Misiniz? O Zaman Gelin Öncelikle Parola Nedir? Sorusuyla Başlayalım.

Parola Nedir?

Parola, Bilgisayarda Veya Çevrimiçi Hesaplarda Oturum Açmak Ve Başka Kullanıcıların Erişimini Engellemek İçin Kullanılan Gizli Anahtarlara Denir.

Parolanızın Neden Güvenli Olması Gerekir?

Güçlü Bir Parola Çoğu Çevrimiçi Hesabınızın Saldırıya Uğramasını Önleyen Temel Bir Bariyerdir. Güncel Uygulamalar Olmadan, Siber Suçluların Birkaç Saat İçinde Kolayca Tahmin Edebileceği Parolalar Kullanıyor Olabilirsiniz, Bu Yüzden
Güçlü Bir Parola Oluşturmanız Gerekmektedir.

Şimdi İse Parolamızın Ne Kadar Güvenli Olduğunu Öğrenmeye Geldi. Siteye Gidin Ve Hemen Bakın, İsterseniz Sonuçları Yazın Da Kimlerin Parolası Daha Güçlü Görelim.

-Parolam Ne Kadar Güçlü?-

ᴏʙᴛ ɪꜱ ʜᴇʀʏᴇʀ
Ellerine sağlık

OBT is HeRYerDe

Anka Team
11 Ara 2020
2,563
1,477
Bu tarz sitelerin gizlilik politikası ve güvenilir olduğunu araştiriyorsunuz değilmi çünkü konuda böyle bir yazı okumadim.

Web sitelerine giriş yaptığınızda
Localtion adreslerimizi bırakırız tarayıcı bilgisi ve ip adreslerimizi {tr}
Denenen şifreler ip adresimiz {tr) localtion olduğu için bu şifreler brute force tarzı kaba kuvvet olarak belki sizin değil ama yakıniniz veya tanıdığınız insanlarin e postalarini patlata bilir :)

Biryerde çanak tutmuş ama haberiniz olmiyan işlerden söz ediyorum

Evet Hocam Güvenilir.

Ellerine sağlık

Teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.