Parrot os ile alakalı sorum

9 Ara 2017
99
0
EL - DÜNYA
saygı deger guzıde ınsanlar . aranızda lınuxun bır versıyonu olan parrot os u kullanan varmı .. varsa deneyımlerınden bahsedermı ??

Evilseed

Uzman üye
4 Haz 2014
1,041
0
ben kullanıyorum açıkçası kali linux tan çok daha iyi hem görsel olarak hem stabil olarak

YouAndLife

Katılımcı Üye
5 Mar 2016
834
0
Layer 3
Ben kullanıyorum. Donanımlarla daha uyumludur. Günlük kullanıma uygundur. İsterseniz penetration testleri de yapambilirsiniz. Her ikisi için birden tasarlanmış. Arayüz ve görsellik gayet hoş. Hakkında pek fazla sorun hakkında çözüm yok çünkü hatası çok az. Donma kasma problemleri çok nadir.

RufSkynoN

Kıdemli Üye
15 Tem 2016
2,206
0
Vatan'
Göze hitap bakımından gayet güzel. Ayrıca çoğunlukla sistemlere sızma üzerine kurulu araçları vardır ve kali den daha kolay gibi gelmektedir.

RedLinee

Üye
17 May 2014
209
0
.php | .js
Pentest alanında bence Kali'den çok daha iyi çalışıyor.
Daha iyi optimize edilmiş, kasma sorunu donanım hataları vermiyor.
Günlük kullanım olarak kullanabilirsiniz fakat software center bulunmamakta.
İndirmek istediğiniz programları internetten indireceksiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.