Patlatmadığınız şifre girmediğiniz pc kalmayacak bu program ile hackerlığın zirvesine

pck00pat

Yeni üye
5 Kas 2009
18
0
Evet arkadaşlar bu gün sitenin birinde rastladığım mükemmel bir programı tanıtmak istiyorum.

Hepimizin yakından uzaktan hackerlık araçlarıyla ilgisi olmuştur ve onların karanlık ve fantastik dünyaları hepimizin belli bi zmanda ilgisini çekmiştir.Ama bu iş nasıldır nasıl yapılır etrafta olup biten bazı efsanelerden başka bi bilgimizde yoktur.

Ama onların en iyilerinin elinden çıktığı belli olan bu güzel program ile artık siz de onlardan biri olabilirsiniz.

Program olabildiğince kullanıcı dostu olarak tasarlanmış ve çok güzel de efect ler katılmış..

ntrojan.jpg

Webcam foto çekebilme,masaüstü fotoğrafı,dos komutları işletebilme,pc yi konuşturabilme,cd açma kapama,pc kapatma resetleme,masaüstü arkaplanı değiştirebilme,pc bilgileri alabilme,pcdeki istediğin programı çalıştırabilme... vs vs buna benzer pek çok özel fonksiyonla beraber geliyor

Bu program ile hackerlığın zirvesine çıkacaksınız...

link :

indir

<<<İndirmek için burayı tıklayın!!!>>>

<<<İndirmek için burayı tıklayın!!!>>>

brkbrkn

Üye
26 Ara 2009
59
0
olmuyor büyük ihtimal server yedircek ayrıca olsa bile bu programların çalışma mantığı server oluşturma işe yaramaz

29 Ağu 2009
55
0
GoNYa
arkadaslar ben indirdim denedim program çalısıyor ve içerisinde hazır olusturulmus serverlar var. programın kullanımında ıstersenız bunları kullanın ıstersenız kendınız hazırlayın dıyor. sadece ekran goruntusu alabılıyorsunuz . dıger ozellıklerı gold versıyonunda kullanabılırsınız dıyor. tamam bız bırılerının ekran goruntusu alıyoruz o yonden problem yok serverı yedırdıgımız an .ama bırılerıde bızı gözetliyor. o yönden problemli.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.