Mobil Payload'ı apk dosyasının içine gömmek?

Leerlauf

Yeni üye
16 Mar 2019
7
0
Merhaba THT Ailesi SpyNote Üzerinde Uğraşmaktayım her şeyi ayarladım yanlızca bu payloadı kurbana atarken bi oyun veya orjinal apk içine backdoor yapmak istiyorum bunun hakkında bir süredir araştırma yapmaktayım hala bulmuş değilim kali linux ile msfvenom bunlarda yeni bir payload oluşturularak gömüyor ben hazır payload.apk dosyasını orjinal apkya gömmek istiyorum yardımcı olur musunuz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dolyetyus

Özel Üye
21 Nis 2020
1,208
677
Delft
Cevap: Spynote İle Oluşturulan Payload ı Orjinal apk İçine Gömmek

SpyNote'un benim bildiğim RAT oluşturma kısmında zaten bir seçenek var "Başka Bir APK İle Birleştirilsin mi?" diye. O kısımdan diğer bir uygulama ile birleştirebilirsiniz.

Bunun harici lllroselll hocamın bir konusu vardı SpyNote ile ilgili: Konu linki Kendisi iyi anlıyor RAT işlerinden. Bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Leerlauf

Yeni üye
16 Mar 2019
7
0

SpyNote'un benim bildiğim RAT oluşturma kısmında zaten bir seçenek var "Başka Bir APK İle Birleştirilsin mi?" diye. O kısımdan diğer bir uygulama ile birleştirebilirsiniz.

Bunun harici lllroselll hocamın bir konusu vardı SpyNote ile ilgili: Konu linki Kendisi iyi anlıyor RAT işlerinden. Bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Hocam programın içindeki seçenek apkyı kurduktan sonra açtığınız zaman asıl apkyı kurduran bi işlem içeriyor. Yani birleştirme işlemi yapmıyor benim demek istediğim örnek speed race.apk oyunun içine payloadı atmamız ve direkt kurup oyuna tıkladığımızda ratın çalışması ve oyunun normal apk gibi çalışmasından bahsettim yol gösterdiğin için teşekkür ederim.

Dolyetyus

Özel Üye
21 Nis 2020
1,208
677
Delft

Hocam programın içindeki seçenek apkyı kurduktan sonra açtığınız zaman asıl apkyı kurduran bi işlem içeriyor. Yani birleştirme işlemi yapmıyor benim demek istediğim örnek speed race.apk oyunun içine payloadı atmamız ve direkt kurup oyuna tıkladığımızda ratın çalışması ve oyunun normal apk gibi çalışmasından bahsettim yol gösterdiğin için teşekkür ederim.

Çözümünüzü bulursanız haberdar edin, ben de takipteyim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.