PayPal Hacklemek

altunuz

Yeni üye
10 Eki 2009
40
0
Arkadaşlar dün bir sitede Battlefield 3 satan biriyle görüştük 15 liraya key satın alacaktım . Parayı paypaldan gönderdim fakat adi .... ****** keyi göndermedi . Suç benim aslında gerizekalı kafam .
İşte benim bunun hesabı hackleyip paramı geri alamam lazım .

Bunu nasıl ve hangi Brute Force programla yapabilirim ? Ya da alternatif yol var mıdır ?

Lütfen yardım edin sinirden köpürüyorum :RpS_cursing:

HackTugra

Üye
28 Şub 2013
113
0
23
Ankara
Hocam ddos atak ile nasıl kırayım şifreyi ? Zaten koca paypalın benim bir programla saldırıp çökmesini :)

Dediğin Gibi PayPal Koskocaman bir Ağ. Düşüncen bu yönde ise zaten kırmak imkansız. Ama Bi açıklarını yakalarsan gerisi çorap söküğü gibi gelir. Eğer 15 TL için değil prensip meselesi diyorsan Formda SaMuRaİ diye biri vardı. Ondan yardım isteyebilirsin. Sonuçta Adam Merkez Bankasının sitesini bile kırdı :D

altunuz

Yeni üye
10 Eki 2009
40
0
Dediğin Gibi PayPal Koskocaman bir Ağ. Düşüncen bu yönde ise zaten kırmak imkansız. Ama Bi açıklarını yakalarsan gerisi çorap söküğü gibi gelir. Eğer 15 TL için değil prensip meselesi diyorsan Formda SaMuRaİ diye biri vardı. Ondan yardım isteyebilirsin. Sonuçta Adam Merkez Bankasının sitesini bile kırdı :D

Hocam ben parasında değilim . 15 lira ne ki beni bu kadar sinirlendiren enayi yerine konulmam . Birde SaMuRaİ denen arkadaşın üyelik sayfasının linkini atarmısın ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.