Paypal Hesabı açma para alma ?

kalpsizpgenc

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,793
3
İnstagram
Paypal hesabı açtım dün bilgileri uk fake adres girdim hesaba kısıtlama geldi ve dün acelelik ettim bi müşterim de para gönderdi 250 dolar çöp oldu :d Nasıl paypal açabilirim sorunsuz ?

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,185
578
26
Sakarya
Paypal hesabı açtım dün bilgileri uk fake adres girdim hesaba kısıtlama geldi ve dün acelelik ettim bi müşterim de para gönderdi 250 dolar çöp oldu :d Nasıl paypal açabilirim sorunsuz ?

Biraz daha detaylı anlatır mısınız?
Fake bilgiler ile 250 doların yatması biraz fantastik film andırdı açıkçası.
Onayı ile işlem doğrulamayı nasıl yaptınız?
Zaten hesap açmak için/
PayPal Hesabı açmak için aşağıdaki bilgilere ihtiyacınız var:
Geçerli bir e-posta adresi.
Telefon numarası
Posta Adresi.
Atm Kartı veya Kredi Kartı Numaranız.
Bunlara ihtiyaç var. Bir tane bile yanlış bilgi ödemeyi iptal eder.

Son düzenleme:

kalpsizpgenc

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,793
3
İnstagram
Biraz daha detaylı anlatır mısınız?
Fake bilgiler ile 250 doların yatması biraz fantastik film andırdı açıkçası.
Onayı ile işlem doğrulamayı nasıl yaptınız?
Zaten hesap açmak için/
PayPal Hesabı açmak için aşağıdaki bilgilere ihtiyacınız var:
Geçerli bir e-posta adresi.
Telefon numarası
Posta Adresi.
Atm Kartı veya Kredi Kartı Numaranız.
Bunlara ihtiyaç var. Bir tane bile yanlış bilgi ödemeyi iptal eder.

Biraz karışık anlattım galiba bro

Şöyle: Dün ülke united kingdom vpn açtım ve paypal hesabı oluşturdum hesabı oluştururken kullandığım bilgileri googleden fake adres den yaptım telefon no vs Ve dün paypal fake adresten dolayı sanırım hesabı askıya almış ve ben de paypal olayında acemiyim biraz birşey olmaz dedim müşteriye parayı gönder vs dedim adam 250 dolar gönderdi ss de attı gönderdiğine dair şu bu vs ama sonradan fark ettim hesab askıya alınınca ne para gönderiliyor ne para çekiliyor vs Kredi kartı vs de eklememiştim direkt paypal ı açtım

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,185
578
26
Sakarya
Biraz karışık anlattım galiba bro

Şöyle: Dün ülke united kingdom vpn açtım ve paypal hesabı oluşturdum hesabı oluştururken kullandığım bilgileri googleden fake adres den yaptım telefon no vs Ve dün paypal fake adresten dolayı sanırım hesabı askıya almış ve ben de paypal olayında acemiyim biraz birşey olmaz dedim müşteriye parayı gönder vs dedim adam 250 dolar gönderdi ss de attı gönderdiğine dair şu bu vs ama sonradan fark ettim hesab askıya alınınca ne para gönderiliyor ne para çekiliyor vs Kredi kartı vs de eklememiştim direkt paypal ı açtım

Buyurun;
https://medium.com/@hamzauzumcu/türkiyeden-paypal-hesabı-nasıl-açılır-1f95082a2dca
Adımları dikkatli bir şekilde takip edin ve ödeme kanıtını kaybetmeyin müşteri ile tekrar iletişim kurun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.