Paypal için para kazanmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HerGeLe78

Katılımcı Üye
4 Ara 2009
474
0
geliyo bu koku yaw :S
kredi kartsız paypal hesabım var , bu hesaba internetten para kazanıp yatırım yapıp , oyunlarda kullanabilirmiyim reklamlara tıklayarak falan , bilgili biri yardım edebilirmi ?

mertna

Uzman üye
14 Nis 2008
1,001
0
127.0.0.1

Mrt Krblt

Uzman üye
7 Şub 2011
1,685
0
local şebeke
napolyon adlı site reklemlara tıkladıkça sana nap adında credi veriyor şuan bnim naplarım 10.500 küsür oldu onları paypala aktarabiliyoruz 10 bin nap 10 tl yapıyo napolyonu deen çok kolay. . .

HerGeLe78

Katılımcı Üye
4 Ara 2009
474
0
geliyo bu koku yaw :S
Teşekkürler dostum , bunada üye olucam şimdi , kredi kartsız paypal hesabıylada oyunlardan alışveriş yapabiliyoruz degilmi? örnek gladiatus ?

Dostum benımde oldum 10bin napım ama paypala aktarma seçenegi yok ?

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.