Paypal için yardım istiyorum

Tugradan

Uzman üye
25 Eki 2015
1,102
0
Arkadaşlar merhaba ben vodafone operatör kullanıcısıyım vodafone mobil ödeme sistemini 2015 31 martta kapattı bildiğiniz gibi bende paypal üyeliği açtım fakat hesaba mobil ödemeyle para aktarımı yapılabiliyormu bir türlü çözemedim baya bi bakındım hatta vodafone'un cep cüzdan uygulamasını indirdim onun içinden de sadece sanırım kredi kartı sistemiyle para transferi yapılıyor maalesef bir çözüm bulamadım başka çözüm yolu bilen varsa yada paypal tarzı steam'e sanal cüzdan dan ödeme yapacağım ve içine mobil ödemeyle para transferi kabul paypal tarzı bir site varsa söylerseniz sevinirim Teşekkürler şimdiden :)

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Direk atamazsın. Ama şöyle olur, mesela Bilyoner.com da hesap açaraın beya mobilden para aktarıp ordan da banka hesabına aktarabileceğin bir siteye, ardından banka hesabından da parayı paypal ına aktarırsın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.