paypal İle bıtcoın almak

adige1431

Katılımcı Üye
21 Ara 2013
268
0
Paypal hesabımdakı parayi kullanarak BTC almak istiyorum fakat herhangi bir şey almaya çalıştığımda Paypal daki mevcut paradan değil de dış karttan çekiyor. É o zaman da paypaldakı paramın ne değeri var? Bıtcoıne ihtiyacım var bu paypaldakı paramı bir şekilde nasıl Bıtcoıne cevırebılırım?

Andrei Rublev

Kadim Üye
30 Ocak 2006
5,057
1
mevcut paradan da alabilirsin.paypal'ın mastercard desteği var.ürününü alırken paypalın önündeki numaları girip mastercard seçeneği ile almayı denersen kartının içindeki paradan alacaktır.

Andrei Rublev

Kadim Üye
30 Ocak 2006
5,057
1
Paypalın önündeki numara dediğiniz tam olarak neresi?

images

5288 ile başlayan

eyyaf

Katılımcı Üye
10 Eki 2010
895
0
Kütahya
yurtdışı sitelerde paypal bakiyesi ile alış-veriş yapamassın ancak karttan çeker.

Paypal nakit kart alıp(5TL), paypal hesabına ekleyip, paypal bakiyeni bu karta aktarıp(1TL masraf alır) kullanabilirsin

Son düzenleme:

adige1431

Katılımcı Üye
21 Ara 2013
268
0
bu kartı biliyorum fakat her ay da 1 TL ücreti varmış, o kadar da sık kullanmadığım için gereksiz bence :) Bitcoini olan var mı, paypal karşılığı 2$ civarı bitcoin değişsek

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.