Paypal nakit kart sipariş ettim nezaman gelir?

mahirmaho

Üye
19 Haz 2013
175
0
Adana
Merhaba arkadaşlar , paypal nakit kart sipariş verdim kendi sitesinden , 5 işgünü içerisinde gelir dediler salı günü istemiştim salıyıda sayarsak (sabah istedim) 4 gündür yok acaba nezaman gelir arkadaşa aynı gün getirmişler.

Pahom

Üye
8 Şub 2015
227
0
Ankara
Normalde kargoya göre öğlen 13.00'den önce verirsen aynı gün içinde kargoya veriliyor.Mesafeye göre de dağıtımdan falan ne zaman gelirse artık.Dediğin gibi işte salı vermişsin en geç haftaya falan gelir.

mahirmaho

Üye
19 Haz 2013
175
0
Adana
Bu paypal karti paraylami aliyosunuz ? Ne ise yariyor soyler misiniz

parasız kardeşim :) sadece aldıktan sonra kullanıma açmak için 5tl ödüyorsun onun dışında bir ücreti yok , ne işe yaradığına gelirsek internetten istediğin zaman alışveriş yapabiliyorsun içine ptt atm , teb atm , migros lardan para yükleyebiliyorsun. istediğin zaman içindeki parayı atmlerden çekebiliyorsun üstelik 18 yaş gerektirmiyor 15yaşveüstü :)

kaan34440tr

Katılımcı Üye
22 Tem 2014
822
1
istanbul
bir arkadaşın dedi gibi sakın alma derim niye diceksen sen sanmaki sen kullancan malesef içinde para oldu zaman bir anda sıfırı gördünde sakın şaşırma çünkü paypal zayıf bir sistem üzerinden çalışıyor istersen sana paypal hesabları atimde gör

mahirmaho

Üye
19 Haz 2013
175
0
Adana
bir arkadaşın dedi gibi sakın alma derim niye diceksen sen sanmaki sen kullancan malesef içinde para oldu zaman bir anda sıfırı gördünde sakın şaşırma çünkü paypal zayıf bir sistem üzerinden çalışıyor istersen sana paypal hesabları atimde gör

nasıl yani anlamadım böyle bişe mümkün değil diye duymuştum koskoca paypal işadamları kullanıyor pek bişe anlamadım desem?

kaan34440tr

Katılımcı Üye
22 Tem 2014
822
1
istanbul
güzel kardeşim bununda bir yöntemi varki sana söyledim sakın alma derim hatta ben burda paylaşım yaptım sonra yasak oldunu söylediler bana sonra bende paylaşmamaya vardım internette hiç bir şeyin garantisi yoktur mutlaka bir şeyler açık olur bu sitede biraz daha piş anlarsın burası hackerlerin paylaşım yeri gooogle baba yaz o sana çok yardım eder

mahirmaho

Üye
19 Haz 2013
175
0
Adana
güzel kardeşim bununda bir yöntemi varki sana söyledim sakın alma derim hatta ben burda paylaşım yaptım sonra yasak oldunu söylediler bana sonra bende paylaşmamaya vardım internette hiç bir şeyin garantisi yoktur mutlaka bir şeyler açık olur bu sitede biraz daha piş anlarsın burası hackerlerin paylaşım yeri gooogle baba yaz o sana çok yardım eder

ö.m atıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.