Pc açılırken casper yazısı geliyor sonrası siyah ekran

JrEmiR

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
433
0
Nereye
Evet beyler başlıkta belirttiğim gibi Pc açılırken casper yazısı geliyor devamı siyah ekran.1 yıldır pc yi açmıyodum
Kasayı iyice temizledim yine aynı sorunu bilen varmı?

GestapoEfsane

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
4,046
3
Nereye
egerki pc n masa üstüyse hdd den gelip ana karta jak yoluyla giren kabloyu yuvadan çıkar yanındaki yuvaya tak muhtemelen yan yana 2 veya 3 yuva vardır sırasıyla tek tek dene derim

Jack Pirates

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
787
0
TU R
Aynı Sorun Bendede olmuştu pc nin ramı yanmış olabilir yada kısa devre yapmış olabilir . bunun için sen git bi pc den anlıyan kişiye danış

Ayrıca boos mu öyle bişey var onu güncellersen veyahutta yenilersen sorunun çözülür. Senin sorunun 2 sinden biri eminim yani

GestapoEfsane

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
4,046
3
Nereye
benim bir diger pc m masa üstü bazen kafasına göre siyah ekranda kalıyor hdd den gelip ana karta takılan jakların yerini degiştiriyorum öle düzeliyor ve sorunum devm ediyor yoksa hiç açamam ben bu şekilde buldum benim pc min çözümünü geçicide olsa şu an işimi görüyor neden bi başka pc nin sorununun çözümü de böleyse olmasın denemekte fayda var bi zararı kesinlikle yoktur

GestapoEfsane

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
4,046
3
Nereye
1 yıldır pc ni açmadıgını belirtmişsin acaba içindeki her hangi bir malzeme nemlenmiş olabilirmi eger öleyse durumun daha kötü nedeni hangi malzemenin zarar gördügünü bilemiyorsun çünki geçmiş olsun demekten başka bişey aklıma gelmiyor dostum üzüldüm açıkcası ..

Gokhan1905

Üye
17 Mar 2017
58
0
çözüm deneme

Evet beyler başlıkta belirttiğim gibi Pc açılırken casper yazısı geliyor devamı siyah ekran.1 yıldır pc yi açmıyodum
Kasayı iyice temizledim yine aynı sorunu bilen varmı?

Bendede Aynısı Vardı Dostum Pc Açılırken Siyah Ekran Kalıyo ya leptop Benimki Kapaganı Kapatarak Beklemeye Veya Uyumaya Al Tekrar Açmayı Dene Ben Öyle Yaparak Kullanıyorum Açılıyor:RpS_rolleyes:

SkorskyTR

Yeni üye
18 Tem 2016
22
0
london
bende de aynı sorun var bi kaç yöntem denedım olmadı en son bilgisayarcıya götürdüm o da denedi 4-5 bişeyler açamdı :D pc giitti heralde yinede yöntemleriniz fikirleriniz varsa denerim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.