Pc açılırken Ekran simsiyah yardım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
23 Ocak 2009
155
0
Slm arkadaşlar

Ben pc güncelleştirme yaparken bilgisayarı kapattım .Kapanırken lütfen bekleyin güncelleştirmeler yapılıyor yüzde 21/39 yazıyordu.. Bend direk fişi çektim hızlı kapnsın diye .Sonra pc yi açtığımda ekranda yazılar yazıyor ama tam windows klasik yazısı vardır ya sonrada kulalnıcı adı gelir açılışta .İşte tam o sırada windows yazısı ekrana geldiği kısımda ekran simsiyah ooluyor ve geri kalan hiç birşey yok göremiyorum

Nasıl düzeltebilirm ben bunu ?

CaLLouS

Kıdemli Üye
30 Ocak 2009
3,025
0
eger ımLec gibi birşey yanıp sönüyorsa güncelleştirmeLer tam yüklenmemiş demektir:)

güvenLi moddan girebiLiosan eger gir sistemi geri yükLe..

onuda yapamazsan eger format at demek zorunda kaLıcam:)

onderede

Üye
28 Nis 2009
51
0
format atmadan önce bi tane sp3 cd si bulup bilgisayarı bununla çalıştırmayı dene seçeneklerde windows onarma seç başarabilirsin sanırım bu şekilde... Tabi hala format atmadıysan...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.