pc açma ve format sorunu

heryerdeselam

Yeni üye
10 Eki 2012
17
0
pc açılmıyor windows yukleniyor görünüyor ve hiç açılmıyor ekran siyah kalıyor (pc laptop) format atmayı denedim am format cd sini okuyor windows bileşenleri yuklüyor fakat belli bir zaman sonra tekrar cd okumayı kesiyor ve ekran tekrar siyah oluyor ve sadece fare işaretcisi görünüyor demek isteyeceğim fomat dahi atamıyorum . nasıl yardımcı olursunuz ne yapmam gerekli bu mesajı masaüstü bilgisayardan girdim:confused:

heryerdeselam

Yeni üye
10 Eki 2012
17
0
kardeşim bu gün denedim işyerine varınca ama f8 e bastıktan sonra karşıma herhangi bişey çıkmıyor güvenli modda çalıştırma diye hiç bir yer açılmıyor fakat bugün başka pcden baktım şöyle google dan bu şekilde sorunlara bazı pc ler f5 ten çıkıyor güvenli mod bölümü diye bende denedim f5 bastım açar açmaz karşıma çalıştırılacak bölümü seçin dedi ve bu bölümde sadece windows 7 çalıştır diyor basıyorum gene bir değişme yok ekran gene siyah kalıyor format atmayı denedim cd var elimde orjınal win7 home premıum fakat cd den açmak için herhangi bir tuşa basın ddikten sonra windows bileşenlerini yüklüyor ama yukledikten sonra startıng windosw açılıyor bu yuklendikten sonra ekran tekrar siyehe dönüyor ve hiç bişey açılmıyor 1-2 dakka bu şekilde bekledikten sonra kurulum hazırlanıyor sayfası açılıyor fakat bu sayfa açıldıktan sonra fare işaretcisi yukleniyor gösteriyor yani dönüyor ve ekran öylece kalıyor hiç bir değişme olmuyor .. bugün az daha kızıp kırasım geldi pc yi 1.800 tl verdim .. başka ne yapmam gerekir acaba bios ayarlarında mı bi sorun var yoksa pc içindeki pilde mi bi sorun var ne olabilir yardımınızı bekliyorum benim işim icabı bilgisayara ihtiyacım var .ayrıyeten şunuda söylemeyi unuttum viriüs programı olarak avira kullanıyorum esed hiç kullanmadım kullanmamda :(

heryerdeselam

Yeni üye
10 Eki 2012
17
0
yok bilgisayar daha yeni 6 aylık bir bilgisayar ama dediğiniz bütün işlemler yaptım hala aynı sorun var yarın bir servise ***üreyim en iyisi ama bi sıkıntı var ne aldıgım yerden verilen faturayı nede garanti belgesini bulabildim sabahtır arıyom buamadım demekkı cepten yiyecek amk bilgisayarı :( format atıyorum yarıda kalıyor windowsu tam olarak kurulmuyor en baştaki kurulum hazırlanıyor diyor o şekilde kalıyor ..birde şu hata olabilrmi acaba işlemci üzerindeki pil bitmiş olabilirmi acaba bundan da bu hata olurmu bilgisi olan varmı bu konuda

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.