pc alıcam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anaklusmos

Yeni üye
13 Şub 2011
40
0
istanbul
650-750 milyon arasında rahatça oyun oynayabileceğim bir pc arıyorum içinde kendisinden win7 ultimate olursa super olur ne önerirsiniz

seko1640

Katılımcı Üye
16 Ocak 2011
370
0
sahibinden.com hepsiburada.com bak çok güzel pc var alacan pc özelliklerini sor buraya yaz fiyat nasl oldunu söyleyebilirim

shergar5555

Katılımcı Üye
14 May 2009
728
0
keşke bilseydim :=)
750 tl'ye söylediğin özelliklerde pc bulman imkansız.. sadece windows 7 işletim sistemi 300 tl civarında bir rakama tekamül ediyor. Sana tavsiyem iyi bir bilgisayarcıya git ve toplama bilgisayar al.. işletim sitemimine korsan kullanırsın.

WOLSİN

Katılımcı Üye
21 Ara 2010
553
0
32
ADANA
casper var özellikleri baya iyi. hemde fiyatı uygun fakat TAVSİYE ETMİYORUM.
bence asus al. ram da en az 1 olsun. ekran kartı 512 idare eder. 2ghz in üstü de olursa beklentilerini karşılar diye düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.