pc başında oturarak para kazanmak isteyenler

TrTeam

Yeni üye
13 Eyl 2009
16
0
İstanbul Kartal
ben dahil olmak üzere %80 imiz günümüzün büyük bir bölümünü pc başında asosyalliğin dibine vurmuş bi şekilde geçiriyoruz, anlatacağım

yöntemle bu asosyalliği azda olsa kazanca çevirebilirsiniz,ekstra birkaç tık yeterli bu kazancı elde etmek için,bende yeni başladım ve

şimdiden 2 dolara yakın birikti hesabımda, yalanına sokuyumcular için caps geliyo.

caps:
par12108.png

1.adım: öncelikle vereceğim linkten paypal üyesi ol - https://tik.lat/BVUKU

üye olurken geçilen ikinci adımı yani kredi kartı onaylama işlemini yapmana gerek yok.

daha sonra mail adresini onaylama koduyla aktif et.

bu işlemden sonra şu siteye üye ol -

Paid to Click Advertising at ClixSense

canseren

Katılımcı Üye
8 Kas 2011
427
1
37
Hatay
mesele mefaat deıl o seni üye yapıcak örnek veriyorum siz birseyler paylastıkca download ettikce oda sizin uzerınızden kazanıcak arkadasını getir kampanyası ve sizin üzerinizden yüzdelik kazanıcak uplodluyacanda paylasıcanda linkliyecende forumlarda yayınlıyacanda bahçelerde maydonoz gel bize bazı hesabı :D

bloced

Katılımcı Üye
25 Eki 2011
529
0
antalya
inanmayın böle safsatalara ya böle insanlarda tht nin adını kirletiyor arkadaslar burada dürüstçe bilgilerimizi paylaşalım bune ya adam birilerinin üzerinden para kazanacak el deliye biz akıllıya hasretiz valla ...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.