PC başından para kazanabilir miyim?

2 Şub 2015
140
0
Arkadaşlar PC başından günlük veya uğraşarak bir şekilde üç beş kuruş kazanabilirmiyim fiyat yüksek veya düşük hiç önemli değil bir şekilde bir yerden ufak tefek bişeyler yaparak kazanma yolu varmı yardımcı olursanız sevinirim

2 Şub 2015
140
0
Link kısaltmada olur ama neyin linkini kısaltıcağımı bilmiyorum biraz yardımcı olur musunuz ad.fly den link kısaltıyorum ama nerde paylaşıyım facebook gruplarına ekleyebilecekler varmı

fcksociety

Üye
8 Nis 2016
121
0
Arkadaşlar PC başından günlük veya uğraşarak bir şekilde üç beş kuruş kazanabilirmiyim fiyat yüksek veya düşük hiç önemli değil bir şekilde bir yerden ufak tefek bişeyler yaparak kazanma yolu varmı yardımcı olursanız sevinirim
Öncelikle merhaba kardesım eger elin grafik tasarımı örnek gosterıyorum oyle işlere yatkınsa başka işte olur freelance işler var onları araştırarak en azından emek harcayarak yüksek miktarda paralar kazanabilirsin öyle link kısaltmaydı oydu buydu hayatından zaman calıyor veya biraz öz güvenin varsa ve oyun oynuyorsan bilgisayardan biraz kafa yorup farklı birşey düşünerek bir oyun yayını yapabilirsin :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.