Pc bataryası

mumya2332

Üye
16 Tem 2014
174
0
Arkadaşlar pc yı 1 ay oldu kullanıyorum ve pc şarjdayken batarya sevıyesı azalıyor am abu sadece oyun oynarken bu sekılde ne yapmalıyım

Teouique

Katılımcı Üye
7 Kas 2015
744
0
Baska mekanda sarj etmeyi dene sorun evdeki elektirikten kaynakli olabilir ayni sorun benimde basima gelmisti miaafirlikte sarja takinca sorun olmuyordu ilginc birsey Allah yardimcin olsu :D

akatsuk103

Üye
4 Eki 2013
208
0
Denizli
Oyun oynarken ekran kartı + ekrandaki floresanlar çok fazla enerji tüketir bu gayet normaldir,

Bunun dışında pilin uzun ömürlü olsun istersen (yani ölmemesi) pilinin %100 dolmaması için

programlar kullan

mesela pil %60 dolunca doldurmayı kesicek tarzda birşey, bu şekilde kullanırsan pilin yıllarca sağlam

kalır.

akatsuk103

Üye
4 Eki 2013
208
0
Denizli
Eger pc ni cok kastiysan tabi olur laptoplara melek gibi bakcan bi 50 tlye yeni kaliteli bi pil al 2 gun oynasan bitmez :D

50 tlye hiçbir yerde kaliteli pil bulamazsın,

ayrıca en kalitelisi bile oyun oynarken max 5 saat dayanır,

gereksiz önerilerde bulunmanın alemi yok.

Nerden Bildiğmi sorarsan yıllardır bu işin içindeyim ve laptop tamiriyle uğraşıyorum.

mumya2332

Üye
16 Tem 2014
174
0
Hepinize çokk teşekkür ederim pil değişmem imkansız sız pil kasa icinde çıkmıyor yani servisi aradım kalibrasyon felan yapın dedi yapıyorum şimdi inşallah düzelir servise göndermek istemiyorum yazılımsal bişey olabilir de dediler bakalım.ne olacak biosunu felan güncelleyecem belki düzelir sadece bir aydır kullanıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.