PC Çok yavaşladı :SS

FAT39

Yeni üye
26 Eki 2012
48
0
Bugün sabahleyin League Legende girdim oynadım fps 50 den aşşa gitmedi.öglen oldu pcnin için temizliyeyim dedim açtım tozlarını aldım. İşlemcini fanını ekran kartını fanını temizledim.akşam yemeginden sonra Pc yi açtım bi kasıyor bi kasıyor google chrome hele çok kasıyor . bi baktım pc tak dedi gitti.Allah allah dedim malwarebytes system care pro açtım tarattım tam tararken yine kapandı.sonra bida açtım tarattım bişi çıkmadı. League Legende girdim oyun kasmaya başladı oyuna girerken ram istenileni karşılayamadı hrhalde yavaş girdi. oyuna bi girdim fps 0 dan başladı 25 kadar çıktı biraz yürüdm tak dedi kapandı şu anda oyundayım hareketsiz şekilde halimi anlatıyorum yardımlarınızı bekliyorum PC HALA KASIYOR . WİN 7 32 BİT ,3 GB RAM ATİ RADEON HD 2800 PRO . Ekran kartının fanı var onu daha önce hiç açmadım ondan olabilirmi ?

Son düzenleme:

fable170

Katılımcı Üye
6 Ocak 2012
593
0
fanı'da keşke bir temizleseydin birde net yavaş olabilir bulunduğun bölgede modemi resetlemenizi öneririm yada sistem geri yükleme yapmanızı

Daghanb

Katılımcı Üye
28 Şub 2013
409
0
ekran kartı ve işlemcinin üzerinde ki termal macun sökümden sonra özelliğini yitirmiş gibi gözüküyor ve bu sistemin sağlıklı soğumasını engelliyor sanırım

Gauloran

Moderasyon Ekibi Lideri
7 Tem 2013
8,219
709
Mesajınızın sağ alt köşesinde Değiştir/Düzenle buttonuna tıklayarak
başlıkta yazdığınız Allah Rızası İçin Yardım Edin'i silip Konu içeriğiyle ilgili bir başlık koyun

FAT39

Yeni üye
26 Eki 2012
48
0
dRose98 Teşekkürler. Donanımsal hiç bir sorun yok daha bu sabah oynadım. Yazılımsal yollarıda denedim. Herhalde termal macun eskidi ondan kaynaklanıyor 5 senedir deişmedi macun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.