Pc de hicbirseye erisilmiyor //onemli//

16 Eki 2014
189
1
ThT
merhaba arkadaslar yardiminiza ihityacim var
dun yerel disk c ye sag tikladim ve ozellikler dedim (can sikintisindan :( )
yetki kutucuklarinin hepsini izin verme yaptim ve tmm bastim c kapandi suan erisim yok
ve gorev yoneticisi vb Windows bilesenleri engelliyor izniniz yok diyor
naapabilirim
yardim edin

Hackermelan

Katılımcı Üye
29 Şub 2012
279
0
Antalya
Malesef kardeşim hdd sök başka pc tak yedekleri al ve format çek bende ilk Zaman'lar yaptık o hatayı hiç bir çözümü yok çalıştıra komut bile yapamıyorsun dediğim gibi hhd başka pc tak yedekleri al

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.