PC den bedava Facebok

Cyber Evil

Üye
7 Ocak 2012
138
0
PC den bedava facebook CybeREviL farkıyla VODAFONE:

gerekli olanlar:
1- cep telefonu
2- usb kablo
3- pc studio
4- ve buradaki programını indirin
Facebook OnurSrgz.exe - Speedy Share - upload your files here
veya
http://rapidshare.com/files/1142415397/Facebook OnurSrgz.exe

ilk olarak telefonunuzu usb kablo yardımıyla bilgisayara baglayın
sonra pc studio programını açarak internet baglantısı yapın.
daha sonra verdigim programı açın ve kurulmasını bekleyi.

NOT:
telefonunuzda TL olmaması gerekiyor.
java kurulu olmalı pc de

Beni tanıyan tanır hiçbir virüs yoktur.

ekran görüntüsü:
270183_578968418801820_1523629346_n.jpg

yapamayanlar ulaşabilir www.facebook.com/CyberFener

Son düzenleme:

Cyber Evil

Üye
7 Ocak 2012
138
0
proxy ile gir de kitlensin facen. :D arkadaşlar ben kullanıyorum dün gece mod haline getirdim programı program normalde ücretli :D ama ben size bi güzellik yaptım server ayarlarını falan değiştirdim bedava girin istedim :D kendim kullanıyorum.

Cyber Evil

Üye
7 Ocak 2012
138
0
arkadaşlar korkuyorsanız sanal pc kurup deneyin ben diyorum hiçbirşey yok program temiz çalışıyor.t

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.