pc donuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fmtrk

Üye
26 Ağu 2009
73
0
benim sorunum bilgisayarım format attıktan sonrada donuyor ve biraz kendi kendine beklediğinde mavi bir ekran çıkıyor arkadaşlar ne yapabilirim yardımlarınız için şimdiden tşkler...

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
ram slotlarının yerini değiştir
cpu termal macunun kurumuş olabilir.termal macunu yenile
fanları temizle
ekran kartı üzerindeki gpu nun termal macununu ve fanını kontrol et.

SAYGILAR.

Ram sorunu olması büyük bir ihtimal eğer BIOS altında ram Mhz hızını düşürtürsen düzelir diye düşünüyorum zaten sana bir basamak verir.
Atıyorum ramin 667 Mhz FSB ile doğrudan orantılıdır.. Bir basamak aşşa alabilrsin ki oda tahminen 575 Mhz gibi bir hıza geriler.
Birde ramleri çıkarıp yumuşak hani şu sınav silgisi dedikleri silgiden bastırmadan uç kısımını silersen de düzelebilir (slotun içinde kalan pin kısmını)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.