Pc Ekranına Bir şey Oldu

H4Xr

Üye
28 Haz 2016
150
0
Abi ekran durup durduk yere resimdeki gibi şöyle oldu yeşil yeşil pc acıp kapattım gene düzelmedi sonra kendilinden otomatik düzeldi nedeni ne acaba bilen felan varmı durup durduk yere youtube video izlerken oldu kendilinden sonradan gitti ilk defa oluyo işlem vs yapabiliyorum pc ekran oyle çizik çizik yeşil gösteriyo

Img 20160823 201852 - Hızlı Resim

YURUYEDUR

Kıdemli Üye
27 Ocak 2016
3,420
5
Ötüken
Abi ekran durup durduk yere resimdeki gibi şöyle oldu yeşil yeşil pc acıp kapattım gene düzelmedi sonra kendilinden otomatik düzeldi nedeni ne acaba bilen felan varmı durup durduk yere youtube video izlerken oldu kendilinden sonradan gitti ilk defa oluyo işlem vs yapabiliyorum pc ekran oyle çizik çizik yeşil gösteriyo

Img 20160823 201852 - Hızlı Resim

Edit : Laptopmuş göremedim pardon. İç ekranda bir sorun olabilir.

H4Xr

Üye
28 Haz 2016
150
0
ya şöyle söylim büyük ihtimal ısındı çünki saat 11 12 den beri pc hiç kapatmadım :) neyse işte ondandır ama soğutucu var altındada sabagtan beri calısıyo serinde ama bilmiyor düzeldi allahtan eyer bozulursa valla para veremem ona apu bide cpu olsa neyse düzelti allahtan saolsun gene

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.