Pc fiyatı hakında

lukademia

Üye
11 Ağu 2018
101
0
21
gaziantep
Slm arkadaşlar bidane lepto alıcam casper i5 8 inci nesil 4 gb rem 1 tb hardisk turbo işlemciymiş galiba 5 ay felan garantisi var fazla kulanılmamış ben pek anlamamda burda bi sorum dedim 3000 tl istiyo nasıl fiyatı iyimi

CryptoCoder

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
756
3
Fazla para istiyor onu 2700e veya 2800e düşürmeye çalış pazarlık yap, zaten 0ı o civarlarda birşey

emredikmen

Yeni üye
1 Mar 2019
40
0
İzmir
Bahsettiğin laptop Nirvana C650 Serisi 15.6" (3700TL sıfır fiyatı) ya da Nirvana F650 Serisi 15.6" (3900TL sıfır fiyatı) ayrıca bu fiyatın altında gittigidiyor gibi sitelerin altında sıfırını bulabilirsin. İkinci el alma amacı biraz daha ekonomik olmasıdır bence 3000 tl 'de bana çok fazla geldi. Adama teklif et 2500 tl ye kabul ederse al en fazla 2700 tl ver üzerine çıkma derim.

'UnconscionabLe

Yeni üye
30 Eki 2018
3
0
dünya olamaz
Slm arkadaşlar bidane lepto alıcam casper i5 8 inci nesil 4 gb rem 1 tb hardisk turbo işlemciymiş galiba 5 ay felan garantisi var fazla kulanılmamış ben pek anlamamda burda bi sorum dedim 3000 tl istiyo nasıl fiyatı iyimi

Bence Casper'dan laptop alınmaz. Asus veya Lenovo daha ideal bir seçim olacaktır.

Gerçi masaüstü bir bilgisayar almak uzun vade de daha mantıklı ama taşınabilir bir şey arıyorsan da yapacak bir şey yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.