pc geçmişine göz atmak

BlueDewils

Üye
5 Tem 2013
111
0
arkadaşlar dün birisi benim pc üzerinden sosyal paylaşım sitelerine girdi art nietim olmadıgı için 007 olmasına ragmen açmadım ama şimdi durumlar biraz degişti :D şimdi dün benim pcm üzerinden girilen şifreleri kayıt defterindemi bulunur varsa nasıl bulabilirim ayrıca sadece kayıt defterine yazılması için girmesimi yoksa şifremi hatırlada demesi gerekiyormu ?

BlueDewils

Üye
5 Tem 2013
111
0
:D kardeşim pc zaten bana ait senin bu casus dedigin şeyin adı trojan sen diyorsun ki kendi pc ne trojan bulaştır :D msj atmak için atmayın o kadarını bende biliyorum sagol ben farklı birşeyin peşindeyim iyi okursan anlarsın

BlueDewils

Üye
5 Tem 2013
111
0
:D güzel kardeşim konuyu tekrar iyice okursan bende 007 oldugunu zaten anlarsın daha detaylı anlatayım senin için bende keylogger de var rat da turkojanda sky da benim istedigim yada merak ettigim bu degildi diyorum ki var sayalım bunların hepsi devre dışı benim pcmden birisi sosyal paylaşım sitelerine girdi şifresini yazdıgında bu kayıt defterine yazılırmı ? yazılırsa hangi kısımda bulunur benim bildigim kadarıyla girişinde şifremi hatırla sekmesinide tıklaması gerekirdi bu dogrumu merak ettigim bu anladın ?

Wirusc0Liq

Katılımcı Üye
13 Ağu 2011
472
0
GizLi;)
arkadaşlar dün birisi benim pc üzerinden sosyal paylaşım sitelerine girdi art nietim olmadıgı için 007 olmasına ragmen açmadım ama şimdi durumlar biraz degişti :D şimdi dün benim pcm üzerinden girilen şifreleri kayıt defterindemi bulunur varsa nasıl bulabilirim ayrıca sadece kayıt defterine yazılması için girmesimi yoksa şifremi hatırlada demesi gerekiyormu ?

mozilla kullanıyorsan araçlar > güvenlik oradan kayıtlı parolalara bak eğer kayıt ede basmıssa şifresi orada gösterir.

moziila kullanmıyorsanda diğer tarayıcalarda yerleri aynı sayılır.

evet şifremi hatırla demesi lazım

Gauloran

Moderasyon Ekibi Lideri
7 Tem 2013
8,205
685
Şifremi Hatırla demesi gerekli
Mail Desteksiz bir keylogger çalıştır bilgisayarına , keylogger özelliksiz olmalı bilgisayarının zarar görmemesi için.:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.