pc geri alıyor

HackerMayn

Yeni üye
31 Ağu 2014
35
0
Merhabalar THT Ailesi

1 haftaya yakın bir süredir bilgisayarım geri sarıyor dün Warface isimli oyunu indirdim fakat bugün açtım oyun yok dün başka şeyler indirdim çalışmalar yaptım bugün yok yardımcı olursanız çok sevinirim

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
İnternet Kafelerde kullanılan bir program var DeepFreeze diye. O yüklendiği andan itibaren bilgisayarda değiliklik yapamazsın. Mesela virüs mü girdi? Kapat aç silinir. Müşteri kendi kafasına göre bir şey indiremez. Seninde bu tarz bir program yüklemiş olman bu tür sorun yaratabilir.
Sen yokken yanlışlıkla kardeşin yüklemiştir. Ya da baban, ağabeyin bilinçli olarak yüklemiş olabilir. O yüzden bir bak derim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.