pc güvenligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PoYRaZ 66 !

Katılımcı Üye
19 May 2010
268
0
selamun aleyküm arkadaşlar bana çok acil pc mi gizliyecek hiç birşey sızdırmıcak şifreleri filan en iyi bir program tafsiye edermisiniz teşekkürler.

lCoMeToMel

Uzman üye
11 Ağu 2009
1,682
0
35
Öyle bi şey yok sağlam bi firewall kur mesela sygate kur bi de internet security kur kaspersky tavsiye modeminin şifresini değiştir bunların hepsi forumda var araştır biraz

cfirat

Üye
21 Haz 2009
159
0
İstanbul
karspersky veya nod32 smart security programlarını tavsiye edebilirim. karspersky kasar diyorsan nod iyi ben kullanıyorum çok memnunum yalnız cracksiz kullanmanı tavsiye ederim daha iyi verim alırsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.