Pc Güvenligin İcin Gir !

jojohazar

Yeni üye
11 Nis 2012
25
0
Arkadaşlar Bildiğimiz Gibi Artık HackerLer Bilgisayarlarıma Keylogger Truva atı Vs. gibi Virüsler Atıyorlar Bunu Önlemeniz İçin Verdiğim Virüs Programını İndirin Ve Temiz bi tarama çektiriniz Türkçe Versiyon ! İndirğinizde Farkına Varcaksınız ... ; Advance System Care 5 Link ; Advanced SystemCare 5.00.152 İndir - Sistem Temizleyici ve Hızlandırıcı - Tamindir Birşey İndirdiğinizde Otomatik Algılıcak Ve Devreye Geçeçektir. Bunun Yanında Bunuda İndimenızı Tavsiye Ederim ComboFix : ComboFix ndir - Download > Gezginler 2 Sinide İndirin Kurun Bi temiz Tarasın Ve trojen leri keyloggerleri vs. Bulsun Ve Silsn :D +REP Esirgemeyin O Kadar Uğraştım . :)

rahip72

Yeni üye
11 Kas 2009
22
0
Bu program evet dünyaca ünlü denenmiş bir program olmakla birlikte ücretli satılmaktadır.
Ancak deneme sürümü kullanılmaktadır serial girmediğiniz sürece sadece hataları onarır frakat bahsettiğiniz gibizararlı çerikleri kaldırmaz.Ben paralı sürmünü kullanıyorum size serial verebilirim denemnizde fayda var. (Advanced SystemCare 5) için kullanılabilir serial
DFF7A-8204E-69ADE-0D5AA budur fakat ben size (Advanced SystemCare 4) öneriyorum bu daha iyi koruma sağlıyor onun geçerli serialide DFF7A-8204E-69ADE-0D5AA budur ama en önemlisi seriali girmeden önce internet bağlantısı kesilerek girilecek sonra internetinizi aktifr hale getirip programı kullanmaya bşlayabilirsiniz geçerlilik süresi 1 yıldır pc nizi hızlandırır sorunlarınızı çözer çok işinize yarayacaktır güle güle kullanmanızı dilerim değerli arkadaşlarım.

ßr@In

Özel Üye
2 Ocak 2012
5,136
34
Arkadaşlar Bildiğimiz Gibi Artık HackerLer Bilgisayarlarıma Keylogger Truva atı Vs. gibi Virüsler Atıyorlar Bunu Önlemeniz İçin Verdiğim Virüs Programını İndirin Ve Temiz bi tarama çektiriniz Türkçe Versiyon ! İndirğinizde Farkına Varcaksınız ... ; Advance System Care 5 Link ; Advanced SystemCare 5.00.152 İndir - Sistem Temizleyici ve Hızlandırıcı - Tamindir Birşey İndirdiğinizde Otomatik Algılıcak Ve Devreye Geçeçektir. Bunun Yanında Bunuda İndimenızı Tavsiye Ederim ComboFix : ComboFix ndir - Download > Gezginler 2 Sinide İndirin Kurun Bi temiz Tarasın Ve trojen leri keyloggerleri vs. Bulsun Ve Silsn :D +REP Esirgemeyin O Kadar Uğraştım . :)

Linklerin virüs taraması sonucunuda eklemelisin..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.