PC İçin Hafif Ve Hızlı Tarayıcı

Lejyonerist

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
267
0
Selamın Aleyküm beyler. PC için Chrome tadında, ama daha hızlı ve hafif tarayıcı var mı? (Edit : Basit arayüzlü olacak. Chrome-Opera Harici) :RpS_wink:

BoGande

Yeni üye
6 Ocak 2016
27
0
Türkiye
Sürekli aktif ve güncel . Ben uzun zamandır kullanıyorum ve Geliştiricisi hep öneri istiyor facebook.com da yenilikçi ve hızlı .

Google 'ın web mağazasından uygulama yükleye biliyorsun da " Native Client " aktive etmeni öneririm.

Zaten hepsi türkçe ve çok basit. Hem diğer browserlarda olmayan birçok şey mevcut

Mesela " Önbellek alanı " konum değiştirebiliyor aynı zamanda miktarı arttıra biliyorsun.

*x64 sürümüde mevcut " kendimde kullanıyorum "
*Ayarlar bölümü çok geniş istediğin ayarı bulabilirsin
*Linux için hepsi aynı anda sürülüyor ( windows sürümü ile aynı güncellemeler ile yayınlanıyor )
*Taşınabilir sürümü de aynı şekilde güncel
* daha çok gelişmeler oluyor. Geliştiricisine msj ile öneri yolla dikkate alıyor.

Ben ayarlar bölümünden sürekli güncel sürümleri kontrol et diyorum. sık sık yenilikler geliyor. Ve hafif

LİNK ---> Free web browser download. Download the fastest internet browser for free.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.