pc ile fake no yapma

330dmintasfor00

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
918
119
PC uygulamasi var mı
Yanlış yada eksik bilgi vermek istemiyorum, sıfırdan fake numara yapmak ise sorun bu bildiğim kadarıyla havuz mantığı ile yapılıyor, yurt dışı numaralar ile... ama böyle sana hazır fake numara sunup al bunu istediğin gibi kullan para kazan şeklin de bir uygulama yok, ama ücretsiz onay için sunulan site veya uygulamalar mevcut. Şöyle bir örnek vereyim ( Getcontact ) uygulaması havuz mantığıdır, yani sen indirip kurup kullanırsan rehberin de olanları otomatik olarak havuza dahil ediyor, ve bir başkasında ortak kullanıcı rehberindeki numara da nasıl kayıtlı bunu görebiliyor. Umarım demek istediğimi anlamışsındır. İyi forumlar dilerim

ssuhcenk

Yeni üye
13 May 2021
35
2
Yanlış yada eksik bilgi vermek istemiyorum, sıfırdan fake numara yapmak ise sorun bu bildiğim kadarıyla havuz mantığı ile yapılıyor, yurt dışı numaralar ile... ama böyle sana hazır fake numara sunup al bunu istediğin gibi kullan para kazan şeklin de bir uygulama yok, ama ücretsiz onay için sunulan site veya uygulamalar mevcut. Şöyle bir örnek vereyim ( Getcontact ) uygulaması havuz mantığıdır, yani sen indirip kurup kullanırsan rehberin de olanları otomatik olarak havuza dahil ediyor, ve bir başkasında ortak kullanıcı rehberindeki numara da nasıl kayıtlı bunu görebiliyor. Umarım demek istediğimi anlamışsındır. İyi forumlar dilerim
reklam gb olmasin ama faru dursun un instasinda gormustum pcdende yapiyordu

ama story silonimis gecmis yani

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.