pc ile ilgili

M ERTAN

Üye
28 Nis 2016
125
0
İzmir
Arkadaşlar yine herzamanki gibi bilgisayarımı kullanıyordum bilgisayarı açtım olduğu gibi açıldı hiçbir sorunla karşılaşmadım bilgisayar 5-10 dk açık kaldı sonra firefox u açtım turkhackteam sitesine girmek için neyse pc biraz kastı sonra kendiliğinden reset attı windows başlatılıyor dedi pc başladı fakat parola ekranı fln gözükmüyor windows başlatılyor dedikten sonra sabit diskte cızırtı oluyor ve mavi ekran geliyor ama güvenli modda pc açılıyor ne yapmam gerek şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

R3deyes

Yeni üye
8 Eyl 2016
34
0
Hdd den ses çıkması pek sorun olmaz gibime geldi ama en kolay bana sorarsan pc kurtarmayı aç bilgisayar açılırken ordan sistem geri yükle eğer olmazsa hdd de bi sıkıntı ola bilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.