Pc ısı Değerleri Normal mi ?

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
Alev işaretinden de belli olduğu üzere GPU değerleri normalin üzerinde bir ısınmaya sahip kardeşim. Yani aşırı ısınma mevcut.

CyBerStar

Katılımcı Üye
19 Nis 2014
751
0
404.php
Ben bu pcyi yarın ***üreyim o zaman vatana bi süre sonra oyunlarda kasma yapıyo 2-3 saat oynadıktan sonra sistem özellikleri gayet iyi olmasına rağmen teşekkürler.

policeman3232

Katılımcı Üye
27 Kas 2010
569
0
AYDIN
***ürmenize gerek yok kardeşim :) Diyecekleri çok yükleniyosun bilgisayara o yüzden ısınıyor diyecekler Her elektronik malzemeye çok fazla yüklendinmi ısınır :)

ve evin yolunu geri bulucaksın senden kaynaklanan birşey internette gez okadar ısınmaz yanı anlatabildiysem ne mutlu bana :)

CyBerStar

Katılımcı Üye
19 Nis 2014
751
0
404.php
***ürmenize gerek yok kardeşim :) Diyecekleri çok yükleniyosun bilgisayara o yüzden ısınıyor diyecekler Her elektronik malzemeye çok fazla yüklendinmi ısınır :)

ve evin yolunu geri bulucaksın senden kaynaklanan birşey internette gez okadar ısınmaz yanı anlatabildiysem ne mutlu bana :)

iyide kardeşim bu bilgisayar kassın diyemi o kadar para verdim ben ? en azından yarın bir lenovo müşteri hizmetlerni arayıp bi sorunumu söyleyeyim.

'Victory

Uzman üye
13 Tem 2013
1,066
0
MetropoL
Ben bu pcyi yarın ***üreyim o zaman vatana bi süre sonra oyunlarda kasma yapıyo 2-3 saat oynadıktan sonra sistem özellikleri gayet iyi olmasına rağmen teşekkürler.

Dostum Bende Yeni Aldım Pc Normal Kasa Fanı Vs Fazla İş Görmez Ben Birtanedaha Aldım İşlemciye Ve Kasaya Toplamda 2 Fan Bunlarda Dereceler 31 Dereceyi Görmüştüm En Son :)
Link:http://i.hizliresim.com/4Yb5rQ.png

Thor06

Uzman üye
11 Eki 2013
1,190
0
sistem boştayken bu degerler cok yüksek bilgisayarınızın termal macununu yenileyip fanlarını temizleyiniz. ama garantisi devam ederse siz yapmayın garanti dışı kalır vatana ***ürün

Estergon66

Katılımcı Üye
3 Kas 2012
629
2
-Bilgisayar tozlu ortamlarda kullanıldığı zaman fan tozlanıp, etkisi düşebiliyor.
-Fan temizliği gerekebilir.
-Servis dışı müdahale garanti dışı bırakır.
-Laptop bilgisayar altında ızgaralar mevcutsa laptop soğutucuda faydalı olacaktır.

BladeGhost

Katılımcı Üye
28 Haz 2013
274
0
İzmir
Sistem boştayken aeroda bu değerler normalin üstünde ancak aşırı abartılacak birşey değil işlemci ısısı normal gibi zaten laptop olduğu için parçalar çok daha fazla ısıda çalışabilmek üzere üretilmiştir bir laptop ekran kartı 100 dereceye kadar sorun çıkarmaz ancak masaüstü çıkarabilir, yani sizin yerinizde olsam çok takılmazdım bu konuya laptop altına soğutucu almanız yeterli olucaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.